İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. Clash of Clans İsim Değiştirme
Trendlerdeki Yazı

Clash of Clans İsim Değiştirme

indir

Dünya genelinde milyonlarca oyuncunun severek oynadığı strateji oyunlarından birisi olan Clash of Clans İsim Değiştirme nasıl yapılır bu yazımızda sizlere göstereceğiz.

Finlandiya merkezli oyun şirketi Supercell tarafından çok oyunculu, gerçek zamanlı, çevrimiçi strateji oyunu Clash of Clans 2 Ağustos 2012 yılında piyasaya sürüldü ve popülerliğini devam ettiriyor. Oyunda isminden sıkılmış ve değiştirmek isteyen kullanıcılarımız için Clash of Clans nick değiştirme nasıl yapılır adım adım anlattık. Aşağıdaki adımları takip ederek sizlerde isimlerinizi değiştirebilirsiniz.

Clash of Clans İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Oyun içi bazı kurallar vardır, bu kurallardan bir tanesi de oyuna ilk kayıt yaparken kullanmış olduğunuz isimden sonra sadece bir adet isim değiştirme hakkınız vardır. İsim değiştirmeniz için oyunda en az 5 seviye belediye binasına ulaşmanız gereklidir. Oyun hesabı satın aldınız ve sizden önceki kullanıcı isim değiştirme hakkını doldurdu ise üzülmenize gerek yok. Bunun için 2 yada daha fazla isim değiştirme hakkına sahip olmak için oyun içi mağazasından 500 elmas alarak bu hakka sahip olabilirsiniz.

Unutmayın oyunda ücretsiz isim değiştirme hakkı yalnızca 2 defa veriliyor. Sonraki isim değiştirme işlemleri için 500 elmas ödemeniz gerekir. Aşağıdaki adımları takip ederek isminizi değiştirebilirsiniz.

  • Öncelikle Clash of Clans hesabına giriş yapın.
  • Daha sonra ayarları açın.
  • Adı Değiştir butonuna tıklayın.
  • Kullanmak istediğiniz yeni isminizi yazarak onaylayın.
Yorum Yap

Yorum Yap