İlginizi Çekebilir
https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2023/02/FIFA-23-Nedir.jpg
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun sistem gereksinimleri
  3. COD Mobile Sistem Gereksinimleri (Mobil)
Trendlerdeki Yazı

COD Mobile Sistem Gereksinimleri (Mobil)

images

Mobil oyunlar denilince akla gelen bir oyun olan Call of Duty Mobile. Oynamak isteyen oyuncular için bu yazımızda Call of Duty Mobile Sistem Gereksinimleri hakkında bir bilgilendirme yazısı hazırladık. Oyunu indirmeden önce kullanmakta olduğunuz telefonunuzun oyun gereksinimlerini karşıladığını teyit edebilirsiniz. Hemen sistem gereksinimleri neler göz atalım.

Dünyada çok bilinen bir video oyun serisi olan Call of Duty oyun dünyasındaki gelişmelerden geri kalmamak için serinin mobil versiyonunu piyasaya sürdü. Teknolojinin gelişmesi ve mobil cihazların gelişmesiyle oyun geliştiricileri artık efsaneleşmiş oyunların mobil versiyonlarını çıkararak daha çok oyuncuya ulaşmayı hedefliyorlar. Bildiğiniz gibi pek çok kişi mobil cihazlarından oyun oynamaya başladı. Bu da oyun geliştiricilerinin dikkatinden kaçmadı. Oyunların mobil versiyonları gün geçtikçe daha da yaygınlaşacağı tahmin ediliyor.

Bunlardan bir tanesi de Call of Duty Mobile. Oyun oldukça ilgi gördü ve rakibi PUBG Mobile ile tatlı bir yarışa girdi. Oyunda bazı geliştirilmesi gereken yerler olsa da oyun gayet başarılı bir Battle-Royale oyunu olduğu kesin.

Call of Duty Mobile Sistem Gereksinimleri

Oyunu oynamak isteyen kullanıcılar iyi bir oyun deneyimi yaşamak istiyorlarsa iyi bir mobil cihaz almaları tavsiye edilir. Kullanmakta olduğunuz cihazınız var ise endişelenmeye gerek yok oyunu oynayabilirsiniz ancak belli bir süre sonra donmalar meydana gelebilir.

Call of Duty Mobile (Android)

Minimum

Oyunu oynamanız için gerekli olan minimum gereksinimler 2 GB RAM, Android 5.1, 600 Mhz ekran kartı ve 1.8 Ghz hızında bir işlemciye sahip bir mobil cihazınız olması gereklidir.

Önerilen

Oyundan iyi bir performans almanız için önerilen sistem gereksinimleri 8 GB RAM, Android 10, 1000 Mhz hızında ekran, 2.5 Ghz hızında bir işlemciye sahip bir cihazınız olması gereklidir.

Call of Duty Mobile (İOS)

Minimum

İOS sistemine sahip bir cihazınızın minimum sahip olması gerekli özellik 9.0 olması oyunu oynamanıza olanak sağlar.

Önerilen

İOS 11 ve üstü sisteme sahip mobil cihazlarınız da iyi bir oyun deneyimi alabilirsiniz. Akıcı bir performans ve iyi grafikler ile oyunun keyfini yaşayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap