İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android yardim
  3. İnstagram Hesap Dondurma,Silme-2020
Trendlerdeki Yazı

İnstagram Hesap Dondurma,Silme-2020

images (22)

Dünya genelinde 1milyar’dan fazla kullanıcısı olan sosyal medya uygulaması olan Instagram’da hesap dondurma ve silme işlemi nasıl yapilir. Yurt genelinde büyük bir hayran kitlesi olan Instagram kullanıcıların en çok aranan kelimeler arasında Instagram nasıl dondurulur veya silinir konularını merak ediyor. Bizde siz değerli takipçilerimiz için 2020 Instagram hesap dondurma ve silme işlemi nasıl yapılır onu anlaticaz.

Popüler resim ve video paylaşım uygulaması olan Instagram’da kullanıcılar hesaplarının nasıl dondurulacagını veya silme nasıl yapılır sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte dondurma ve silme işlemleri için gerekli olan maddeleri sıraladık.

İnstagram Dondurma işlemi

INSTAGRAM DONDURMA İŞLEMİ

Hesabınızı geçici olarak kapattığınızda profiliniz, fotoğraflarınız, yorumlarınız ve beğenmeleriniz hesabınızı etkinleştirene kadar kaybolur.

  • 1. instagram.com’a bir mobil tarayıcıdan veya bilgisayardan giriş yapın. Instagram hesabınızı Instagram uygulamasının içinden geçici olarak kapatamazsınız.
  • 2. Sağ üst kısımdaki simgesine dokunun veya tıklayın ve Profili Düzenle’yi seçin.
  • 3. Ekranda aşağıya inin, sağ alttaki Hesabımı geçici olarak kapat’a dokunun veya tıklayın.
  • 4. Hesabını neden kapatıyorsun? sorusunun yanındaki açılır menüden bir seçim yapın ve şifrenizi tekrar girin. Hesabınızı kapatma seçeneği, sadece menüden bir sebep seçtiğinizde görünür.
  • 5. Hesabı Geçici Olarak Kapat’a dokunun veya tıklayın.Hesabınızı geçici olarak kapatmak için hesabınıza giriş yapabiliyor olmanız gerekir. Şifrenizi veya kullanıcı adınızı hatırlayamıyorsanız, giriş yapmakla ilgili bazı ipuçlarına bakabilirsiniz.Hesabınızı kapatmak istemiyor ancak hesabınızı kimlerin görebildiğini değiştirmek istiyorsanız, gönderilerinizi gizli olarak ayarlayabilir veya kişileri engelleyebilirsiniz.
Instagram silme işlemi

INSTAGRAM HESAP SİLME

Hesabını Sil sayfasına gidin. Instagram internet sitesine giriş yapmadıysanız, öncelikle giriş yapmanız istenir. Hesabınızı Instagram uygulamasının içinden silemezsiniz.

Hesabını neden siliyorsun? sorusunun yanındaki açılır menüden bir seçim yapın ve şifrenizi tekrar girin. Hesabınızı kalıcı olarak silme seçeneği, sadece menüden bir neden seçtiğinizde görünür.

Hesabımı kalıcı olarak sil’e tıklayın veya dokunun.

Yorum Yap

Yorum Yap