İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel Konular
  3. Aamir Khan İnstagram Hesabı Nedir? 2022
Trendlerdeki Yazı

Aamir Khan İnstagram Hesabı Nedir? 2022

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2022/07/aamir-khan-instagram.jpg

Aamir Khan, oldukça başarılı bir oyuncudur. Hindistan topraklarının çıkardığı en büyük oyunculardan biri olarak anılan Aamir Khan, oyunculuğunun dışında yapımcılık ve yönetmenlik yapması ile de dikkatleri daha da çok üzerine çekmektedir.

Çesitli filmleri ile adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran 1965 doğumlu Aamir Khan’ın instagram hesabının ne olduğu da pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Bu soruya cevap bulmak isteyen kişiler Aamir Khan instagram hesabı nedir? 2022 ve Aamir Khan instagram hesabı nedir? gibi aramalar yapmaktadır. Kısacası bu sorunun cevabı oldukça merak edilmektedir.

Aamir Khan İnstagram Hesabı

Öncelikle Aamir Khan da diğer pek çok ünlü isim gibi sosyal medya kullanan biridir. Bu sosyal medya uygulamalarının en popüler olanlarından biri olan instagramda da bir hesaba sahiptir. Aamir Khan’ın 2022 yılı itibariyle sahip olduğu instagram hesabı “amirkhanactor_” kullanıcı adına sahip instagram hesabıdır. Bu hesabı aratarak Aamir Khan’ın instahram hesabına ulaşabilirsiniz.

Aamir Khan’ın kullandığı bu resmi instagram hesabının yanında kullandığı, daha doğrusu kendi adına kullandırdığı bir hesap daha vardır. Bu hesap, daha çok kendisiyle ilgili olmayan yapımları ve filmleri ile ilgili paylaşımlar yaptığı bir hesaptır. Bu hesaba da instagramdan  “aamirkhanproductions” yazarak ulaşabilirsiniz. Bu hesap sayesinde Aamir Khan’ın güncel yapımlarından haberdar olabilirsiniz.

Aamir Khan Hakkında Bilgiler

Aamir Khan, uzun senelerdir film sektörüne kendini adamış Hindistan doğumlu ve Hindistan vatandaşı olan ünlü bir kişiliktir. 163 cm boy uzunluğuna sahip olan bir oyuncu olan Khan, hem oyunculuğu hem de yönetmenliği sebebiyle çeşitli ödüllere layık görülmüştür. Şimdilerde de yepyeni ve kaliteli yapımları ile izleyici karşısına çıkmaya devam etmektedir.

Dangal, 3 Aptallar, Yerdeki Yıldızlar ve Peekay filmleri Aamir Khan’ın önemli filmlerinden bazılarıdır.

Yorum Yap

Yorum Yap