İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. Among Us Arkadaşlarla Nasıl Oynanır?
Trendlerdeki Yazı

Among Us Arkadaşlarla Nasıl Oynanır?

among-us_1187

Among Us, bir sahtekarın uzay gemilerini onarmaya çalışırken mürettebat üyelerini sabote etmeye ve öldürmeye çalıştığı bir cinayet gizemi oyunu. Oyuncular, partilerinde sahtekarlığı denemek ve bulmak için PC ve mobil cihazlarda arkadaşlarıyla buluşmayı sevdiklerinden, oyun son zamanlarda popülerlik kazandı. Among Us arkadaşlarınızla nasıl oynanır, bilmeniz gereken her şey burada.

Among Us solo modda bile eğlenceli olsa da arkadaşlarınızla oynarsanız daha heyecanlı oluyor. Oyunun çapraz platform uyumlu olması, onu daha da büyük bir hit haline getiriyor. Bu, Fall Guys’ı ve diğer bazı popüler AAA oyunlarını mobil ve PC platformlarında geride bırakarak onu en popüler oyun haline getirmeye katkıda bulunan faktörlerden biridir. Among Us’ta arkadaşlarınızı nasıl davet edeceksiniz veya onlarla nasıl oynayacağınızı öğrenmek istiyorsanız, bu kılavuzu izleyin.

Among Us hem PC hem de mobil cihazlarda (Android ve iOS) çalışır, bu nedenle geliştiricinin oyunun çapraz oynama özelliğine sahip olduğundan emin olması mantıklıdır. Bu, mobil cihazlardaki oyuncuların oyunun tadını bir PC platformunda çıkarıyor olsalar bile başkalarıyla oynayabilecekleri anlamına gelir.

Mobil cihazınızda sadece Among Us oynayan arkadaşlarınız varsa, PC’nizi kullanarak onlara kolayca katılabilirsiniz veya tersini yapabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla çevrimiçi veya İnternet üzerinden oynamanın iki ana yöntemi vardır. Bir oyuna ev sahipliği yapabilir veya halihazırda arkadaşlarınızdan birinin sunduğu bir oyuna katılabilirsiniz. Özel modu seçerek birbirinizle çevrimiçi oynamayı seçebilir veya genel modda diğer rastgele oyuncularla oynayabilirsiniz.

Among Us PC ve mobil cihazlar mevcut olduğundan, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz iki farklı platforma sahipsiniz. Ancak herkesin bir oyuna katılabilmesi için birkaç adımın izlenmesi gerekiyor. Hangi platformda oynuyor olursanız olun, yapmanız gereken ilk şey oyun menüsünün Çevrimiçi bölümüne gitmektir. Burada bir oyuna başlamak istediğinizi belirten seçeneği seçin. Özel oturum / oyun.

Özel oturumlar, oynayabilecek kişilerin sadece oda koduna sahip kişiler olmasını sağlar. Bu kod, parçayı yaptığınızda üretilecektir.

Kodu oyunda istediğiniz herhangi birine verin ve Among Us’daki Çevrimiçi bölümünde arayarak erişebilirler. Herkes içeri girdiğinde, hanginizin sahtekar olduğunu bulma zamanı.

Among Us Arkadaşlarla Oynamak İçin Yapmanız Gerekenler

  • Çevrimiçi menüyü açın.
  • Özel bir oturum oluşturun.
  • Oda kodunu oynamak istediğiniz herkese verin.
  • Herkesten kodu çevrimiçi menünüzden girmesini isteyin.
  • Oyunu başlat.
Yorum Yap

Yorum Yap