İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. Hitman 3 Kapı Kodları Ve Kasa Kodları (Tümü)
Trendlerdeki Yazı

Hitman 3 Kapı Kodları Ve Kasa Kodları (Tümü)

hitman-3-kapak-resmi

Hitman serisinin devamı olan ve oyuncular tarafından merakla beklenen Hitman 3 çıktı. Yeni seriye başlayacak olan dostlarımız için sizlere Hitman 3 Kapı Kodları kılavuzumuz sayesinde oyunda zorluk çekmeden emin adımlar atabilirsiniz. Oyuna henüz yeni başladıysanız eminiz ki sizlerle paylaşacağımız Hitman 3 Kapı kodları sayesinde bir sonraki bölümlere zorluk çekmeden geçebilirsiniz. Hitman 3’ teki her kapı ve kasalar için sizler uğraşmayın diye tüm kodlar, kapı ve kasaların konumları hakkında bilgilere yer vereceğiz.

Hitman 3 Kapı ve Kasa Kodları

Hitman 3, diğer serilerde olduğu gibi, sizi bir kez daha Ajan 47’nin yerine koyuyor ve sizi serideki en zor hedeflerle karşı karşıya getirmeyi planlıyor. Hitman 3 yeni oyun mekaniğinin eklenmesiyle birlikte oyuna bambaşka bir hava katmış. Sabırsızlıkla oyuna giriş yapan arkadaşlarımız için daha rahat oyun deneyimi yaşamaları adına Bu kılavuzda Hitman 3’te karşılaşacağınız tüm kapı kodlarını ve kasa şifreleri hakkında bilgilendirmede bulunduk.

Hitman 3 Dubai Kodları

Hitman 3 Dubai kodları ve kasa kodları hakkında bilgilendirme yaptık. Bu kodlar sadece dubai’de bulunan Kapı Kodları ve Kasalar için geçerlidir.

Personel Bölümü Kapısı

00. Katta kapı bulunuyor. Bu kapıya ulaşmak için öncelikle Atriyumdan geçmeniz gerekmekte. Bu kapı, toplantı odasından da görülebilmektedir.

Kapı Kodu: 4706

Güvenlik Odası

03. Katta kasa bulunmaktadır. Bu kasada çatı katının 4. ve 5. katındaki iki pano için gerekli Tahliye Anahtar Kartı bulunmaktadır.

Kasanın kodu 6927’dir.

Penthouse Konuk Yatak Odası Kasası

Henüz Koda ulaşılamadı bulunduğunda konumuz güncellenip paylaşılacaktır.

Dartmoor Kodları

Dartmoor’ da bulunan kapı ve kasaların kodları aşağıda listelenmiştir. Ulaşmak istediğiniz kodu oyunda kullanıp rahatlıkla geçiş yapabilirsiniz.

Alexa Carlisle Kasası

Alexa Carlise Kasasının kodu 1975’ dir. Kasayı bulmak için; Alexa Carlisle’ nin ofisinde resim çerçevesinin arkasında bulabilirsiniz. Kasayı ortaya çıkarmak için sandalyesinin üzerindeki düğmeye basmanız yeterli olacaktır. Bu ofis ikinci kattadır.

Chongqing Kodları

Chongqing kapı ve kasa kodlarını konumuzun devamında listeledik. İstediğiniz alandaki kasa veya kapının kodunu yazıp oyundaki yolunuza devam edebilirsiniz.

ICA Tesisi Girişi ICA Tesisi girişinde bir kapı bulunmaktadır. Kodu 0118‘dir. Eğer dikkatli şekilde seslere odaklanırsanız insanlar bu kapının şifresinden bahsetmektedirler. Ayrıca, Aynı kodla açılan P41 formlu bir daire daha bulunmaktadır.

P41 Form Daire

Yukarıda belirttiğimiz gibi bu apartman kapısının kodu yukarıdaki ile aynıdır.  Kod: 0118’ dir ve P31 Form Daire 2. Kat seviyelerinde’ dir.

Çamaşırhane Kapısı

Çamaşırhane kapısı 0118 ile aynı koda sahiptir. Burası Birinci katta bulunmaktadır.

The Benchmark Lab Kapısı

Sizi merdivene götürecek kapının kodudur. Hedefiniz Hush’un olduğu binanın dördüncü katında bulunmakta.

Hush adlı özel Laboratuvar için Kapı

Hush’ın özel laboratuvarda ki kapı kodu  2552’ dir ve Terapi odasıdır. Buraya özel laboratuvarın balkonundan ulaşmanız mümkündür.

Oyun Salonu Kapısı

Binanın zemin katında bir Oyun salonu bulunmaktadır. Bu kapının kodu 2552‘dir.

Mendoza Kapı Ve Kasa Kodları

Hitman 3 Mendoza Kapı ve Kasa kodlarını henüz bilmiyorsanız sizler için aşağıya listeledik.

Lazer Sistem Kapısı

Birinci kattaki Şarap Dolabına “ 1945” kodunu girin ve buradan lazer sistemini kapatın.

Villa Bodrum Kasası

Villanın Bodrum katında bulunan kasanın kodu: 2006

Bu kasa oyunun devamlılığı için çok önemli bilgiler saklamaktadır. Bu kasayı açtığınızda aynı zamanda bir görevide bitirmiş olacaksınız. Uçurumda bulunan korumaları dinleyerek de kodu öğrenmeniz mümkündür.

Karpat Dağları

Bu göreve başladığınız anda karşınıza çıkan ilk kapının kodu 1979’ dur.

Sizler için yeni çıkan Hitman 3 kapı şifreleri ve kasa şifreleri hakkında bilgiler paylaştık umarım yardımcı olabilmişimdir. Kısa zamanda Hitman 3 hakkında yeni bilgilere yer vereceğiz, iyi oyunlar.

Yorum Yap

Yorum Yap