İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. LoL Yeniden Bağlan Hatası
Trendlerdeki Yazı

LoL Yeniden Bağlan Hatası

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2022/05/LoL-Yeniden-Baglan-Hatasi.png

Herkes LOL oyununu oynamayı sever. Ancak arada sırada bazı hatalar olabiliyor. Oyunu oynarken League of Legends yeniden bağlanma sorunu yaşayabilirsiniz. Bu sayfa, bir hata nedeni ile oyuna giriş yapamıyorsanız yapmanız gereken adımları açıklayacaktır.

League Of Legends Yeniden Bağlan Hatası Çözümü

LoL Yeniden Bağlan Hatası

League of Legends’ta yeniden bağlanma ile ilgili hatalar, bu makalede verilen işlemler gerçekleştirilir ise çözülebilir. LoL clienti onarma başlamanın ilk adımıdır. League of Legends clienti penceresinde hesap bilgilerinizi girmelisiniz. Bundan sonra, sağ üst kısımda ki menüde bulunan Ayarlar seçeneğini seçin. Onarımı Başlat düğmesini Ayarlar menüsünde bulabilir ve anahtarın kendisine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Başlat düğmesine bastığınızda, onarım işlemini başlat işlemi başlayacaktır.

Antivirüs Programını Devre Dışı Bırakma

Bilgisayarınızdaki antivirüs yazılımının League of Legends oyununu güvenli olarak tanıyamama olasılığı vardır. Bilgisayarınızdaki virüsten koruma yazılımını devre dışı bırakmak, bu soruna olası bir çözümdür.

League Of Legends Yönetici Olarak Çalıştırma

League of Legends’ı yönetici modun da başlatmak için oyuna sağ tıklayın ve içerik menüsünden Yönetici Olarak Çalıştır seçeneğini seçin. League of Legends yeniden bağlanma hatası çözümü için tek yapmanız gereken oyuna yönetici bir şekilde başlamak.

LOL Yeniden Bağlan Hatası DNS Ayarları

Hala popüler olan League of Legends oyununa yeniden bağlanmada zorluk yaşıyorsanız, DNS ayarlarınızı güncellemeyi denemek isteyebilirsiniz. Neler olduğunu öğrenmek için bilgisayarınızdaki arama çubuğuna “Ağ Durumu” yazın. Sonucu tıkladıktan sonra Ağ Paylaşım Merkezi sekmesine gidin. Ağ Paylaşım Merkezi sekmesine giderek adaptör ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Bunu gerçekleştirmek için ağ simgesine sağ tıklayın ve ardından menüden Özellikler’i seçin. DNS ayarlarını internette bulabileceğiniz en uygun numaralarla değiştirin ve LOL yeniden bağlan hatası çözümü işe yarayıp yaramadığını kontrol edin.

Tüm bu adımları tamamladığınızda, artık LOL yeniden bağlan hatası hakkında endişelenmeyeceksiniz. Yeniden bağlanma sorunu devam ederse, League of Legends simgesine sağ tıkladıktan sonra açılan içerik menüsünden Özellikler’i seçin. Uyumluluk modunu etkinleştirdiğinizde, makinenizde yüklü olan işletim sistemi sürümünü seçmeniz gerekecektir. Uyumluluk modunda gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra oyuna giriş yapmayı denemelisiniz. Hata bildirimi ile bir kez daha uğraşmak zorunda kalmayacağınız umulmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap