1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Black Desert Sınıflar
Trendlerdeki Yazı

Black Desert Sınıflar

Black-Desert-Online-Archer-sinifi-2

Black Desert Online oynamadan önce kendinize sınıf belirlemenizde yarar vardır. Oyun içinde farklı 15 sınıf bulunmaktadır. Her sınıfın birbirinden farklı artısı ve eksik yanları olduğunu farkedeceksiniz. Bu yazımızda oyunu oynamaya karar veren oyuncular için karakterler ve sınıflar hakkında bilgiler vereceğiz.

Black Desert Sınıflar

Wizard

Sınıf olarak büyücü alanında olan wizard başlangıç olarak en iyi sınıflardandır. Savaşlarda toplu büyü becerileri sayesinde oldukça başarılı bir sınıftır.

Witch

Sınıflar arasında karşımıza ilk sırada Witch çıkıyor. Oyuna yeni başlayanların tercih etmesi gerekir.

Valkyrie

Defansif yönü kuvvetli bir karakter olan Valkrie, yakın dövüşlerde rakiplerine büyük üstünlük sağlamaktadır.

Warrior

Oyunu iyi bilenler için oyundaki en iyi karakter Warrior diyebiliriz. İyi savunması ve rakiplerine göre yüksek hasar oranına sahip bir karakterdir.

Berserker

Yakın dövüşlerde oldukça iyidir, Büyük bir yapıya sahip olsa da çok hızlı ve yakın dövüşlerde oldukça başarılı bir karakterdir.

Striker

Bu karakter oyun içerisinde en güçlü karakterdir. Oynamak için oyunda ustalaşmak gereklidir ve yeni başlayan oyuncular için önerilmemektedir.

Dark Knight

Oyunda içerisinde Dark Knight çok farklı bir konumda yer alır. 56 seviyeye kadar büyük bir kılıç kullanabilir. 56 levelden sonra Vediant silahına sahip olur.

Bu listede yer verdiğimiz karakter ve sınıflar oyun içerisinde bize göre en iyi seçeneklerdir. Bu liste oyuncuya göre değişebilmektedir. Sizinde önerebileceğiniz sınıf ve karakterler var ise yorum kısmında yazabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap