İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. PUBG Mobile: TDM Depo Haritasının dışına çıkma
Trendlerdeki Yazı

PUBG Mobile: TDM Depo Haritasının dışına çıkma

17726-15951593809717-800

PUBG Mobile‘da bir yardım sayesinde, TDM depo haritasının duvarına çıkmanızı sağlar. Team Deathmatch, hızlı oyunu seven oyuncular tarafından oynanan popüler bir oyun modudur.

Android ve İOS platformlarının en ünlü battle royale oyunu PUBG Mobile, oyuncularına çok çeşitli oyun ve harita sunuyor. Oyun severler’i saatlerce oyunda kalmasını sağlayacak bir çok özelliği bulunduruyor. PUBG Mobile’da 15 milyondan fazla aktif oyuncu bulunuyor.

PUBG Mobile‘daki bulunan tüm modlar arasında Team Deathmatch Mode (TDM) oyuncular tarafından en çok beğenilen modlardan bir tanesidir. TDM maçlarında bazı oyuncular oyunlarını geliştirmek için ipuçları ve püf noktalarını ararlar. En son 0. 19.0 güncellemesinde ünlü bir You Tuber, TDM haritasının dışına çıkabileceğiniz gizli bir yöntem buldu. Yöntem depo haritası sınırlarının dışındaki şeyleri keşfetmenize olanak tanır, düşmanlarınızı hızlı bir şekilde yok etmenize avantaj sağlar.

TDM Depo Haritasının Dışına Nasıl Çıkılır

TDM Depo Haritasının Dışına Nasıl Çıkılır? Depo Haritasının dışına çıkmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır. Herkese açık bir maçta denemeden önce, bir TDM özel odasında pratik yapmanızda yarar var.

  1. Adım: Haritadaki arkadaşlarınızda belirli bir yerde bulunun.
  2. Adım: Kutunun üzerine tırmanın ve arkadaşınızdan arkanızda yerde durmasını söyleyin.
  3. Adım: Atlama düğmesine birkaç kez basın ve arkadaşınıza da aynı anda kutuya zıplamasını isteyin.
  4. Adım: Bir kaç denemeden sonra duvarın üzerinden atlıya bilecek bir yüksekliğe ulaşıcaksınız.
Yorum Yap

Yorum Yap