İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Fortnite’daki en az sevilen 5 silah
Trendlerdeki Yazı

Fortnite’daki en az sevilen 5 silah

Bu makalemizde Fortnite'da pek sevilemeyen ancak oldukça kullanışlı 5 silahı inceliyoruz.

Fortnite-1000x600

Fortnite’ ta oyuncuların kullanmak istemedikleri ve amaçları dışında kullanılan birçok silah var. Bazı silahlar oyuncuların taktikleri yerine koşmaya ve püskürtmeye çalıştıkları için kötü bir üne sahiptir. Kullanıcılar keskin nişancı silahlarını amacı dışında kullanırsa silahın kullanımında büyük düşüş görülecektir.

Oyundaki bu silahların neden sevilmediğini, önemsenmediğini ve oyuncuların bu silahları nasıl daha iyi kullanabileceklerine dair açıklamalar mevcuttur. Ancak bunlar oyuncular tarafından atlanıyor. Bu yazımızda bu silahlara gerekli değer verilseydi OP olabilecek 5 silah.

Fortnite’ın en çok küçümsenen 5 silahı

Tactical Shotgun

Image via Fortnite

Rekabetçi oyunu seven oyuncular taktik yapmak yerine pompalı silahı tercih edebiliyor. Pompalı tüfek yavaş olabilir ancak birçok silahtan daha güçlüdür. Bu pompalı silah açık bir alanda 1v1 için mükemmel bir silahtır, ancak yeniden mermi yüklenmesi biraz zaman alabilir.

Grenade Launcher/Grenades

Image via Fortnite

Oyuncular tarafından genel olarak el bombaları çok hafife alınır. Oyucular küçük bir yer kaplayan el bombası yerine silah ve sağlık eşyalarına çantalarında yer vermek isterler. Fırlatıcı ise bu küçük el bombalarını daha isabetli hale getiriyor.

Dual Pistols

Image via Fortnite

Tabancalar genel olarak oyuncular tarafından pek kullanılmaz ve hafife alınır. Birçok oyuncu daha hızlı atış yapabildikleri ve çok daha büyük hasarlara sahip oldukları için SMG’ leri tabancalar yerine kullanırlar.

Scoped/Thermal AR

Image via Fortnite

Termal AR’ler genel olarak normal AR’ler lehine daha az kullanılır. Bunların popülerliğinin düşüş nedenlerinden biridir. Termal artırılmış gerçeklik (AR) kullanan oyuncular normalde kolayca vurulur, çünkü bir düşmana o kadar konsantre olurlar ki, hızla pusuya düşerler.

Revolvers

Image via Fortnite

Yukarda da belirttiğimiz gibi tabancalar hafife alınmaktadır. Oyuncuların tabancalara karşı en büyük sorunu küçük hasar oranlarına sahip olmalarıdır. Ancak yüksek isabet oranına sahip oyuncular için bu tabancalar oldukça kullanışlıdır.

Yorum Yap

Yorum Yap