İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. PlayStation 4 İçin En İyi 5 Oyun Tavsiyesi! (2020)
Trendlerdeki Yazı

PlayStation 4 İçin En İyi 5 Oyun Tavsiyesi! (2020)

5e32696067b0a900f0dc8238

Dünyanın en çok satan oyun konsolunun bu yıl sonun başladığı yıl olacak. PlayStation 5‘ in piyasaya çıkması ile PlayStation 4‘ ün popülerliği azalacak olsa da biz consol severler için 5 oyun tavsiyesi hazırladık.

1. Star Wars Jedi: Fallen Order


Respawn Entertainment’dan yeni bir üçüncü şahıs aksiyon macera oyunu olan Star Wars Jedi: Fallen Order’da galaksi yayılan bir macera sizi bekliyor.

Star Wars hayranları, ikonik yerleri, silahları, teçhizatı ve düşmanları tanıyacak ve aynı zamanda Star Wars’da yeni olan yeni karakterler, yerler, yaratıklar, droidler ve düşmanlarla tanışacaklar. Bu otantik Yıldız Savaşları hikayesinin bir parçası olarak, hayranlar İmparatorluk tarafından yakın zamanda ele geçirilen bir galaksiyi araştıracaklar.

2. Judgment

Sega oyun firmasının Yakuza serisi olan serinin yaratıcılarından çıkan dedektif macerası olan bir uzun soluklu macera aksiyon oyunudur. Ancak tanımayanlar için kısaca anlatmak gerekirse; bir suç çözme oyunu olan Judgment, yüksek kaliteli ve sinemasal görseller ile problem çözme bölümlerini birleştiriyor.

3. The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt, 2010 yılının en iyi rol yapma oyunları arasında yer alıyor. Nefes kesici görsel efektlere sahip olan oyun sürükleyici öyküsü oyuncuları içine çekiyor. The Witcher’da , tehlikeli dağ yolları ve keşfedilmemiş gizli mahsen ve mağaralarla dolu geniş bir dünyada görevlendirilmiş bir canavar avcısı olun.

4. PES 2019

Futbol oyunları severlerin vazgeçilmez serilerinden olan Pro Evolutıon Soccer (PES) 2019 PlayStation 4 consol’ unuz için vazgeçilmez oyunların arasında yerini alabilir. Japon oyun devi Konami’ nin her yıl çıkarttığı futbol oyunu serisi PES 2019 oyun severler tarafından gene çok sevildi.

5. Need for Speed

Yarış oyunları serilerinden en çok beğenilen oyunlar arasında lider olan bir oyun olan Need for Speed yarış oyunu PlayStation 4’ünüz için olmazsa olmaz oyunlar arasında yer alması gereken bir oyundur.  Yirmi yılı aşkın kökeni ve tutkulu oyuncuların görüşleri doğrultusunda yönlendirilen Need for Speed, serinin en iyi ve en çok istenen özelliklerini doğrudan PS4’e getiriyor.

Yorum Yap

Yorum Yap