İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Fortnite Sezon 5 Mandalorian ve Bebek Yoda’nın Kilidini Açma
Trendlerdeki Yazı

Fortnite Sezon 5 Mandalorian ve Bebek Yoda’nın Kilidini Açma

1UjGjA_0Xsg6qIZ00

Görünen o ki The Mandalorian‘ın 2. Sezonunun piyasaya çıkmasıyla beraber Fortnite, heyecan trenine atladı ve Fortnite’ın Bölüm 2 Sezon 5’inde hem bebek Yoda hem de Mandalorian’ı bir sürü ödül avcısı ile birlikte tanıtımını yaptı. Fortnite Bölüm 2 Sezon 5 Mandalorian hem de Bebek Yoda’nın kilidini açmanın nasıl yapılacağı hakkında sizlere yardımcı olacağız.

Fortnite Sezon 5 Mandalorian ve Bebek Yoda

Fortnite 5. Sezonda İlk olarak, oyuncular Mandalorian’ın kilidini açabilecek ve ardından bebek Yoda‘nın kilidini açmak için bazı görevleri bitirmek zorunda kalacaksınız. Görevleri ne kadar erken bitirirseniz Mandalorian ve Bebek Yoda’nın sahibi olabilirsiniz.

Fortnite Sezon 5 Mandalorian ile başlarken ipuçları

Fortnite Sezon 5’ de Mandalorian’ı almak oldukça basittir. Oyunda gerçekten hiçbir şey yapmanız veya uğraşmanızı gerektirecek bir şey yok. Sadece Sezon 5 Savaş Biletini satın almanız yeterlidir. Savaş biletini aldıktan sonra Mandalorian birinci seviye ödülü olarak açılıyor. Yine de havalı zırhını yükseltmek için , Beskar görevini bitirmiş olmanız gerekiyor. Beskar Görevi uzun bir görevdir ve yapılması gereken çok sayıda görev bulunur, bu nedenle bunları ayrı ayrı ve adım adım açıkladık.

  • 3. seviyede Mandalor sancağı
  • 5. seviyede bir sprey
  • 6. seviyede bir yükleme ekranı
  • 7. seviyede başka bir sprey
  • 8. seviyedeki Razor Crest planör.
  • Seviye 100’de ayarlanmış yeni Zırh ve Görkemli zırh.

Yukarıda ki ödüllerden sonra oyuna yeni ödüllerin geleceği beklenmektedir.

Fortnite Bebek Yoda’nın Kilidini Açmak

Baby Yoda‘yı almak, Mandalorian‘ı almaktan biraz daha zordur, çünkü öncelikle Season Battle Pass‘inizin 100 seviyeye kadar çıkartmanız lazım. Yani Bebek Yoda’yı alabilmeniz için bu çok fazla zahmetlidir. Evcil hayvan olarak sınıflandırılır ve Çocuk olarak adlandırılır. Bir kez edinildiğinde, sizi savaş alanında takip edecektir. Oyunda hırslı biriyseniz zaten 100 seviye olmanız sizin için zor olmayacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap