İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. PUBG Mobile: Hızlı oyun stili için en iyi silahlar
Trendlerdeki Yazı

PUBG Mobile: Hızlı oyun stili için en iyi silahlar

PUBG Mobile'da, çoğu oyundan farklı olarak bir çok oyun stili mevcut. CQB, PUBG Mobile'ın temek oyun stillerinden biri.

5c8c6e3a07291c1d74fd2536

PUBG Mobile‘da, çoğu oyundan farklı olarak bir çok oyun stili mevcut. CQB, PUBG Mobile’ın temel oyun stillerinden biri.

Kapasitelere sahip olmak için büyük ölçüde uzun mesafe oyun stili vardır. Ve dürüst olmak gerekirse, her oyunda kapsamlar her zaman mevcut değildir. Bu nedenle oyun yakın çeyrek savaşı veya acele oyun anlamına gelen CQB öne çıkar.

Rush Play ne zaman etkili olur?

Açıkça söylemek gerekirse, her durumda hızlı ve acele bir oyun durumu yaratılabilir. Kent alanında düşmanlarla karşılaşırken, iyi düzenlenmiş birkaç el bombası bir binada saklanan bir ekibi yok edebilir. Ancak acele oyun tarzında önemli olan kullandığımız silahlardır. Oyuncu kullandığı silahları çok iyi kullana bilse de bazı silahlar acele oyun için daha uygun olabilir.

Rush Play için en iyi 5 silah hangisi

1. GrozaÖlümcül ve hızlı oyun için

Düşmanın elindeyken korkmanız gereken bir silah kesinlikle, Groza’dır. Temelinde daha ölümcül bir silah AKM olan bir silahdır. AKM’nin hasar oranı M416’ya yakın atış hızı ile birleşerek Groza’yı yarattı. Bu silahla acele bir oyun oynarken bütün bir takımı yok edebilirsiniz. Bu yüzden listedeki en iyi silah olmayı hak ediyor.

2. M416 – Tüm hava koşulları için yapılmış

M416

PUBG Mobile’daki çok yönlü ve kullanışlı bir silahtır, Oyunun PC sürümünde çok iyi bir puana sahip. M416, tüm AR’ler arasındaki en hızlı ve ateş hızına ve 5.56mm cephane hasar oranına sahiptir. Oyuncular tarafından silahlar arasında yaygın olarak kullanılan bir silah özelliği taşıyor. Önemli bir geri tepmeye sahip silah, yakın mesafelerden oldukça yıkıcı özelliğe sahip.

3. DP-28

DP-28

DP-28 Güçlü bir silahtır, ancak bazı eksi yönleri’de vardır. Oldukça yüksek bir hasar oranına sahip, ateş ve geri tepme oranları silahın eksileri arasında. Düşmanı yıkmak için onun hasarı hızı yeterlidir.

4. Beryl M762

Beryl M762

Acele oyun için bu silah olmazsa olmazlardan, bunun nedeni AKM’nin daha iyi bir modelidir. Ateş hızı ve hasar oranına sahiptir. Geri tepmesi az ve silahlı çatışmada kolay kontrol edilir.

5. M249

M249

Listedeki DP-28 dışındaki bir LMG’dir, hasar oranı listedeki silahlara göre çok düşüktür. Ama 100 mermi kapasitesı ile bir takımı devirmek için yeterli bir silahtır.

Yorum Yap

Yorum Yap