1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. PUBG Mobile: Beta sürümünde yeni harita ‘Fourex’ sızdırıldı
Trendlerdeki Yazı

PUBG Mobile: Beta sürümünde yeni harita ‘Fourex’ sızdırıldı

Görünüşe göre PUBG Mobile'a yenir bir harita eklemeye hazırlanıyor. Bu haritayı PUBG eklemeden PUBG Mobile ekleyecek.

fsfsdf-1

Görünüşe göre PUBG Mobile‘a yenir bir harita eklemeye hazırlanıyor. Bu haritayı PUBG eklemeden PUBG Mobile ekleyecek. Bu harita, bir You Tube oyun kanalında görülmüştür. PUBG Mobile tarafından izin verilen oyunun özel bir beta sürümü olduğu iddaa edildi. Bu ‘Gizli Haritanın’ beta sürümünde oyunun bir kısmını gösteriyor.

Oyunun beta sürümünde ”Fourex’‘ olarak adlandırılmasada,haritanın çok küçük ve sıkı olduğu görünüyor. Bu şimdiye kadarki en küçük harita olacağı yönünde,her köşesinde diğer 4 haritadan bölümler var, bu yüzden haritanın isminin Fourex olması bir ihtimal. Kar, çöl, ve hafif bitki örtüsü olduğu görülüyor.

Haritada ayrıca P90 SGM ve SPAS-12 av tüfeği içeren yeni silahlar olacak. Bu yeni haritada dev tekerlekli bir canavar kamyon var, bu kamyonla diğer araçların üzerinden geçebileceksiniz.

PUBG Mobile yeni harita

Haritanın oyuna ne zaman ekleneceği konusunda haberler var. Ancak videodaki beta oyunun güncellemesinin 0.19.0 olduğu belirtildi. Şuanda 0. 18.0 güncellemesinde olduğumuz için bu haritayı sonraki güncellemede göreceğiz demektir.

Video kanalı resmi bir kanal olduğu için görüntülerin sahte olması zor bir ihtimal. Ancak bu haritanın deneysel bir görüntüsüdür, ilerleyen zamanlarda konun doğruluğunu göreceğiz.

Yorum Yap

Yorum Yap