İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Valorant Savaş Bileti Ne Zaman Bitiyor?
Trendlerdeki Yazı

Valorant Savaş Bileti Ne Zaman Bitiyor?

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/08/c3c3acad36affabe78e7dfa5113786e3.png

Valorant 5’e 5 oynanan, birinci şahıs ve keskin nişancılık gerektiren bir silah oyunudur. Riot Games tarafından geliştirilen bu oyun, başta Project A kod adı altında piyasaya çıktı. Sınırlı erişimli beta dönemini geride bırakarak, 2020 yılı Nisan ayında oyuncuların erişimine sunuldu. Valorant resmi sitisine girerek kendi adınıza hesap açtıktan sonra ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilirsiniz. Oyunda çok sayıda karakter mevcuttur. Karakterinizi seçtikten sonra kendi ekibinizi kurup, karşı takımınıza saldırabilirsiniz. Son günlerde Valorant hakkında en sık sorulan soru ise Valorant savaş bileti ne zaman bitiyor olmaktadır.

Valorant Savaş Bileti Nedir?

Valorant oyunu farklı bölümlerden oluşmaktadır ve bölümlerin her biri farklı kısımlar içerir. Her kısımda bir savas bileti bulunur ve bu savaş biletlerinin süresi sınırlıdır. Her kısım yaklaşık 2 ay sürer ve bununla birlikte her biletin yaklaşık 2 ay içinde kullanılması ve bitmesi gerekiyor. Savaş biletlerinden kazanabileceğiniz toplamda 50 adet seçkin ve 15 adet standart ödül mevcut. Her Valorant savaş bileti 10 parçadan oluşuyor. Her parçayı bitirdikten sonra ücretsiz parça bitirme ödülü kazanıyorsunuz ve diğer parçaya geçebilirsiniz. Her parçanın içinde 5 tane seçkin aşama bulunur. Ücretsiz bir bilete sahipseniz eğer bu özel aşamalara erişemezsiniz. Ama yine de 10 parçayı bitirip ödül kazanabilirsiniz. Eğer biletlerin geçerli olduğu zaman zarfında parçaları tamamlamayı başaramazsanız, oyunda ilerleyemezsiniz ve diğer aşmaya giremezsiniz.

Valorent 3. bölümün ilk kısmı, 22 Haziran 2021’de yayınlandı ve 24 Ağustos 2021’e kadar sürecektir. Birinci kısım bittikten sonra ikinci kısım başlayacaktır. Fakat şimdilik Valorant oyunu kurucularından 2. kısımın tam bitiş tarihi açıklanmamıştır.

Valorant oynadığınız süreye bağlı çeşitli kozmetik ve skin ödüller kazanabilirsiniz. Valorant savaş bileti bu ödülleri kazanmanızı sağlıyor. Valorant battle pass 100 saatte tamamlanabilir. Oyundan kazandığınız başarı puanları yani VP’leri biriktirerek, savaş bileti alabilirsiniz. Valorant savaş bileti premium ve ücretsiz olarak sunulur. Standart olan biletleri bütün oyuncular kazanabilir. Premium savaş bileti, satın alarak veya yeterli VP kazanarak sahip olunabilir. Eğer satın almak istemiyorsanız bunun için 1000 VP toplamanız gerekir. Kazandığınız Valorant savaş biletlerinin kalitesi, sayısından daha önemlidir. Çünkü Valorant premium savaş biletleri sizlere daha özel skinler kazandırıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap