İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Pokemon Go en iyi 5 savunmacı
Trendlerdeki Yazı

Pokemon Go en iyi 5 savunmacı

45b6c-16097813530733-800

Pokemon Go kullanıcıları oyunda en iyi pokemon seçimini yaparken çok bir çok faktörü değerlendirir. Eğitmenin Pokemon’larını nasıl kullanmak istedikleri tamamen kendilerine bağlıdır. Salon savaşlarından, baskınlara kadar, oyun tarzlarının seçimleri, kullanıcıların Pokemon Go’da Pokemon’unu nasıl kullanmayı seçtiğine bağlıdır. Bu yazımızda Pokemon Go en iyi 5 savunmacı Pokemon hangisi araştırdık.

Pokemon Go’nun en iyi 5 savunmacı Pokemonu

Oyunda oynayabileceğiniz savunma konusunda uzman olan birkaç görebilirsiniz. Savunmacı Pokemonlar listemize göz atabilirsiniz.

1- Blissey

Blissey Pokemon Go’nun en iyi savunmacılarından biridir. Bu Pokemonu yenmek oldukça zordur ve bir Machamp’a karşı bile dayanabilir.

2- Metagross

Metagross, Pokemon Go’da Beldum’un son evrimidir. Bu Pokemon çelik ve psişik tipte pokemondur. Eğitmenler Machamp’a karşı koymak için seçilebilecek en iyi pokemondur.

3- Slaking

Yüksek CP ile yüksek bir saldırı özelliğine sahiptir. Bu özellik oyunda bu pokemon’u iyi bir savunmacı yapıyor. Pokemonlar arasında en hantal olanı Slaking’dir.

4- Snorlax

Bu Pokemon bilindiği üzere uyumayı çok seviyor ve gerçekten hantal bir Pokemon. Ancak savunma özelliği bakımından oldukça güçlüdür.

5- Dragonite

Pokemon Go’da iyi bir savunmacının yanı sıra saldırı özelliği yüksek bir Pokemondur. Uçan tip bir Pokemon olması diğer Pokemon’lara karşı onu avantajlı hale getirir.

Yukarıda bahsettiğimiz Pokemonlar savunmada iyi olsa da başka pokemon’lar alternatif olarak seçilebilir. Pokemon seçimi tamamen eğitmenin tercihine ve onu nasıl kullanacağına bağlıdır.

Yorum Yap

Yorum Yap