1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Lords Mobile Baykuş Heroları
Trendlerdeki Yazı

Lords Mobile Baykuş Heroları

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/04/images-2.jpg

Herolar, Lords Mobile oyununda canavarları alt etmeye yaramaktadır. Yeni eklenen baykuşları alt etmek içinse Lords Mobile baykuş heroları kullanılmaktadır. Lords Mobile oyuncusu iseniz en kazançlı işin canavar avı olduğunu biliyorsunuzdur. Bu konuda başarılı olmak ve güzel sonuçlar almak istiyorsanız hero seçimine dikkat etmelisiniz. Her canavar kendine özgü olan hero tarafından alt edilebilmektedir. Burada yapacağınız hatalı bir seçim canavar avınızın olumsuz sonuçlanmasına neden olabilir.

Lords Mobile Baykuş Heroları Nelerdir?

Her canavar için özel hero takımları bulunmaktadır. Bu hero takımları ile canavarları alt etmeniz kolaylaşacaktır. Level olarak yüksek bir hero takımı kurmanız sizi yenilmez yapacaktır. Bu yüzden hero takımı kurma aşamaları oldukça önemlidir. Çok yüksek kazançlar elde etmek istiyorsanız mutlaka doğru hero takımını kurmanız gerekmektedir. Baykuşları alt etmek istiyorsanız mutlaka Lords Mobile baykuş heroları ile güzel bir hero takımı kurmalısınız.

Ücretsiz Lords Mobile Baykuş Heroları

F2b olarak geçen baykuş heroları ücretsizdir. Eğer sizin de yeterli kaynağınız yok ise bu durumda ücretsiz hero takımlarını tercih edebilirsiniz. Bu hero takımlarını ise level seviyesine göre şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Level 1-2-3: Yakıcı burada kullanılması gereken ilk herodur. Buna ek olarak mutlaka Fırtına Bilgesi, Bomba Cini ve Elementselci kullanılmalıdır. Ayrıca Kar Kraliçesi de mutlaka takıma eklenmelidir.
  • Level 4: Yine yakıcı ilk sırada yer almaktadır. Prima Donna bir diğer kullanılması gereken herodur. Bomba Cini, Elementselci ve Kar Kraliçesi ise ilk hero takımındaki gibi olması gereken 3 herodur.
  • Level 5: Yakıcı ve Prima Donna mutlaka kullanılmalıdır. Işık Çocuğu, Elementselci ve Kar Kraliçesi ile desteklendiğinde yenilmez bir hero destesi oluşturulabilir.

En İyi Baykuş Heroları

Eğer baykuş avında mutlak galibiyet istiyorsanız bu durumda levele göre güzel bir takım kurmalısınız. Elde edeceğiniz ganimeti kaybetmek istemiyorsanız buna mutlaka özen göstermelisiniz. En iyi hero takımını ise şu şekilde kurabilirsiniz.

  • Level 1-2-3-4: Alacakaranlık Rahibesi, Yakıcı, Küçük Şeytan, Elementselci ve Düş Cadısı
  • Level 5: Alacakaranlık Rahibesi, Yakıcı, Küçük Şeytan ve Fırtına Tilki

Bizlere yorum kısmından öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz. İyi oyunlar.

Yorum Yap

Yorum Yap