İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Valorant Beklenen Güncellemeyi Duyurdu!
Trendlerdeki Yazı

Valorant Beklenen Güncellemeyi Duyurdu!

Riot Games, son olarak piyasa sürdükleri FPS oyunu Valorant için de durmadan geliştirmeler yapmaya ve oyunculara daha iyi bir oyun deneyimi sunmak için var gücüyle çalışıyor.

5e8341d166a97cd0bf56215b

Oyuncular Merakla Beklemekte

Elini attığı her oyun kategorisinde bir numara olmayı başaran Riot Games, son olarak piyasa sürdükleri FPS oyunu Valorant için de durmadan geliştirmeler yapmaya ve oyunculara daha iyi bir oyun deneyimi sunmak için var gücüyle çalışıyor. Şu anlık yalnızca yayıncılardan veya anahtar dağıtmak için görevlendirilmiş oyun temsilcilerinden elde edebileceğiniz oyun aktifleştirme anahtarlarıyla erişime ulaşabildiğiniz Valorant, henüz geliştirme aşamasında ve yarı-açık BETA olarak kullanıma sunuluyor. Henüz tam versiyonunu görmememize rağmen dijital oyun platformlarında oldukça büyük izlenme rekorlarına imza atan Valorant için yeni bir oyun modu ise yolda.

Valorant

Peki Güncelleme Ne Zaman?

Dereceli maç sisteminin henüz eklenmediği ve bu süreçte sadece özel odalarda veya ‘’custom game’’ üzerinden rastgele oyuncularla oynayabildiğiniz Valorant’ a ölüm maçı modu geleceği haberleri bir süredir dolaşmaktaydı. Her FPS oyununun vazgeçilmezi olan ölüm maçı, oyuncuların en eğlenceli bir şekilde yararlanabilecekleri bir kategori olması için epey bir süre harcandı.

Oyuncuların ücretsiz olarak tam sürümüne bu yaz sezonunda ulaşabilecekleri Valorant, şimdiye kadar sunduğu 5v5 oyun hizmetiyle oyunculardan tam not almıştı. Daha önce birçok oyunun yeni güncellemesi hakkında öngörülerde bulunan ve %90 oranında söyledikleri ile bağlantılı güncellemelerin oyunlarda yer etmesiyle tanınan veri madencileri bu kez de Valorant için kolları sıvadı.

Tamamen strateji ve takım oyununa sahne olan Valorant’ ın oyun dinamikleri oyuncuların sakin ve doğru kararları alarak başarılı olabildikleri bir oyun. Oyun zekasını ön planda kullanmayı seven Riot Games, bu alanda başarılarını daha önce League Of Legends ve Teamfight Tacticals gibi oyunlarda da oyun dünyasında kanıtlamıştı. Böylesi taktik savaşlarının havada uçuştuğu bir oyun için ölüm maçı modu biraz karmaşık bir etki yaratabilir. Resmi tarihi henüz belirlenmemiş olan bu modun oyuna eklenmesi halinde oyuncular süre sınırlamasına bağlı olmadan durmadan doğacak ve savaşmaya başlayacaklar. Muhtemelen oyuncu özelliklerini kullanamayacakları bir mod olması beklenen ölüm maçı modunda sadece silah kullanma becerileri oyuncuların kazanma durumlarını belirleyecek. Oyuncular merakla bu güncellemenin gelmesini bekliyorlar. İlerleyen günlerde güncellemenin oyuna neler kattığını, eksileri ve artılarıyla göreceğiz. İlginizi çekebilir! PlayStation, Bu Ay Ses Getiren Oyunları

Yorum Yap

Yorum Yap