İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Valorant Savaş Bileti
Trendlerdeki Yazı

Valorant Savaş Bileti

indir (1)

Yeni bir FPS oyunu olan Valorant, neredeyse bir devrim niteliği yaratarak büyük bir oyuncu kitlesine sahip oldu. Ayrıca, bu FPS oyunun çıkması ile de Battle Pass denilen savaş biletleri de oyun ile ortaya çıkmıştır. Oyun ile birlikte çıkarılan Battle Pass sistemi, biri ücretsiz olmak üzere iki farklı türü vardır. Bu yazımızda Valorant savaş bileti nasıl alınır anlatacağız.

Valorant Savaş Bileti Nasıl Alınır?

Battle Pass sistemi, oyuncularına çeşitli ödüller vererek onların gelişmesine fayda sağlayan bir sistemdir. Çünkü Battle Pass ( Savaş Bileti ) sistemi, oyuncularından aldığı paraları onlara hediye halinde geri vermektedir. Ayrıca; ‘’Kıvılcım’’ ismi ile önümüze gelen bu bölüm, birbirinden farklı 10 bölümden oluşmaktadır. Bu 10 farklı bölümde de 5 farklı aşama yer almaktadır. Eğer oyuncular, bu 5 aşamayı gerçekleştirebilir ise bedelsiz olarak bu ödülü kazanabiliyorlar. Ancak, oyuncuların yeterli bir şekilde Xp toplamaları gerekmektedir. Yeterli şekilde Xp toplayabilirler ise ödüllerin hepsini alabiliyorlar. Ayrıca ödüller içerisinde, tam olarak 50 adet seçkin ödül ve 15 adet standart ödül yer almaktadır.

Battle Pass ( Savaş Bileti ) almak için başta da söylenildiği gibi para ile almak zorunda değilsiniz. Ancak, ikinci paragrafta anlatılan ödüller ücretli Battle Pass ( Savaş Bileti ) ile alınabilen ödüllerdir. Bunun dışında, eğer bir Valorant oyuncusu tam olarak 1.000 (bin) Valorant oyun puanı toplayabilir ise Battle Pass ( savaş bileti ) alabilir. Ancak, bu puanları toplamak yerine ücretli bir şekilde Battle Pass ( Savaş Bileti ) almak istiyor ise yine 1.000 (bin) Valorant puanına ihtiyacı vardır. Bu Valorant puanı için ise ücret ödenmesi gerekmektedir.

Valorant oyuncusu, 500 Valorant puanı almak için 26,99 ₺ ödemek zorundadır. Ancak Battle Pass (Savaş Bileti), 1000 oyun puanı gerektirdiği için ister iki tane 500 oyun puanlık seçeneği alabilir ya da 1050 Valorant oyun puanı veren 54,99 ₺’lik paketi de alabilir. Bu ücretli ödemeler sonucunda, Battle Pass ( Savaş Bileti ) alarak kendisine sunulan hediyeleri kazanmak için mücadele etmeye başlayabilir. Ancak, ücretsiz olarak almak isteyenler için de Battle Pass ( Savaş Bileti)’ nin mevcut olduğunu söylemiştik. Bunun içine ise iyi bir şekilde oyun oynayarak bu puanların toplanması gerekmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap