İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. PUBG Mobile’da Yeni Güncelleme!
Trendlerdeki Yazı

PUBG Mobile’da Yeni Güncelleme!

b17c3a23ca5a138e4b7452ca905e604d

Günümüzde PUBG Mobile’i duymayan yoktur. Oyunla alakası olmayan birisi bile “PUBG oynuyor musun?” sorusunu mutlaka işitmiştir. Telefon veya tablet üzerinde en fazla kullanıcıya sahip oyunlar arasında yer alan PUBG Mobile sadece mobil üzerinden değil bilgisayar aracılığıyla da oynanmaktadır. Pekiyi “Tencent Games” oyuna son güncellemeyle ne gibi yenilikler ekledi.

PUBG Mobile Yeni Güncelleme

PUBG Mobile “Tencent Games” ve “VNG Game Publishing” tarafından piyasaya sunulmuştur. Aksiyon severler’in oyunu PUBG Mobile, ilk olarak son güncellemenin ardından çeşitli hata düzeltmeleriyle daha akışkan bir hal aldı. FPS oyunları için akışkanlık oyunun kaderi olduğundan, her oyun gibi PUBG Mobile’da ilk olarak akışkanlığı ele alarak, oyunun daha verimli olması adına çeşitli hata düzeltmeleri yaptı. Oyunun haritasına yeni kaynaklar eklendi ve grafikler geliştirildi. Aynı zamanda yeni ögelerle Kum Fırtınası’nda rakiplerinizi avlayabilirsiniz. Yeni gelen “Bluehole” modu ve diğer çeşitli modlarla oyun keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Eğer sıkılırsanız “Eğlence Parkı”na giderek eğlenebilir, dans edebilir ve arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Grafik düzeltmeleriyle birlikte yüksek kalite oyun elde edebilirsiniz

PUBG Yapımcıları Hile Kullananlara Ceza Verdi!

PUBG Mobile düşük sistemi olan cihazları da göz önünde bulundurarak, “PUBG Mobile Lite” seçeneğiyle de büyük bir avantaj sağlıyor. PUBG Mobile yeni etkinlikler ve özellikler eklenerek oyun kalitesini arttırmaya devam etmekte. Ayrıca çoğu kullanıcının en büyük şikayeti olan hile sorununa da el atan PUBG yöneticileri, yasa dışı bir şekilde oyunda sahtekarlık yapanlara ceza verdi. Bu hamlesiyle oyunun adalet politikasının ne kadar ciddi ve sağlam olduğunu vurgulayan PUBG Mobile yapımcıları durmadan oyunu geliştirmeye yönelik hamleler yapmakta. Ayrıca PUBG Mobile gelişimine oyuncular da katkı sağlayabiliyor. E-Posta yoluyla bildirim yaparak geliştiricilere yardımcı olabilirsiniz. Akışkan bir oyun elde etmek adına yapılan çoğu hamle kullanıcıların bildirimi sayesinde yapılmıştır. PUBG Mobile yapımcıları sık sık hata düzeltmeleri üzerine çalışmakta, oyun açıklarını ve buglarını her geçen gün kapatarak oyun içi performansı arttırmaya yönelik çalışmalar yapmaktadırlar. Eğer oyun içinde akışkan bir performansa sahip değilseniz oyun ayarlarını minimum seviyeye indirmeniz de fayda var. Hemen indirip sizde aksiyon ve eğlence dolu PUBG dünyasına katılabilirsiniz!

Yorum Yap

Yorum Yap