İlginizi Çekebilir
https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2022/03/nulls-brawl-42.333.jpg
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. League of Legends’da 5. Seviye Takdir Renkleri
Trendlerdeki Yazı

League of Legends’da 5. Seviye Takdir Renkleri

Orta Çağlı Twitch ve Boz Warwick renkleri 10.11 Sürümü’nde League of Legends’e geliyor!

League-of-Legends-destekler-mi

Orta Çağlı Twitch ve Boz Warwick renkleri 10.11 Sürümü’nde League of Legends’e geliyor!

Dünyada en çok oynanan moba oyunlar arasında üst sıralarda yer alan League of Legends (LoL), sportmen ve centilmen oyuncularını takdir ve teşvik etmek amacıyla her oyun sezonunun sonunda, sezon boyunca takım arkadaşlarından kazandıkları takdirleri ödüllendiriyor. Bu sezonun sonunda da Orta Çağlı Twitch kostümü ve Boz Warwick kostümüne yeni takdir renkleri ekliyor. Bu yeniliği 10.11 Yaması’nda oyuncularına sunacağını dile getiren LoL yapımcısı Riot Games, oyuncuların bu sezonda 5.Seviye Takdir Kapsülü’nü açtıklarında bir adet 5. Seviye Takdir Sembolü kazanacaklarını duyurdu. Kazandığınız bu sembolü kullanarak oyunda bu kostümlerin yeni 2020 renklerinden birini veya 2019’da gelen renklerden birine sahip olabileceksiniz. Bu renklerden herhangi birini açmak için kostümlere de sahip olunması gerekiyor olsa da her ikisine birden sahip olmak zorunda değilsiniz. 5. Seviye Takdir Kapsülleri ayrıca rastgele bir ifade veya rastgele bir totem görünümünü de içinde bulunduruyor.

Geçen sezon iki takdir kapsülü verilmişti. Bu sezon neden bir tane?

Takdir renklerini oyunculara ilk defa 2019’da sunan LoL, başlangıçta 5. takdir seviyesine ulaşan tüm sportmen oyunculara her iki rengi de verecekti; ancak oyuncuların renkleri açmak için kostümlerin her ikisini de açmak mecburiyetinde kalmaları adına sembol sistemine geçiş yaptı. Oyuncularına her iki rengi de açabileceklerine dair söz veren Riot Games, sözünü tutmak adına geçen yıl tüm sportmen ve centilmen oyunculara tek seferliğine iki adet sembol verdi ve sonraki sezonlarda bu sayıyı bire çekeceğini bildirdi.

Takdir Seviyesi ve ödüller nasıl kazanılıyor?

Her oyunun sonunda ulaştığınız oylama ekranında oyunda takdire layık gördüğünüz tek bir oyuncuyu belirli kategorilerde takdir edebileceksiniz. Oylamadan sonra gelen oyun sonu ekranında ise kendi aldığınız takdirleri sağ tarafta görebilirsiniz. Temiz bir başlangıç için tüm oyuncular 2. seviyeden başlıyor ve sezon boyunca 5. seviyeye kadar ulaşabiliyor. Olumsuz davranışlar sergileyip ceza almadıkça takdir seviyesinde bir düşüş yaşamıyorsunuz. Ulaştığınız her seviyede Takdir Kapsülleri kazanabilir ve ödüller’inizin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca Takdir Seviyeleri sezonluk olduğundan her sezonun sonunda en başa dönecek ve 2. seviyeden devam edeceksiniz.

İlginizi çekebilir! LoL Şekilli İsim Ve Nickler (2020)

Yorum Yap

Yorum Yap