İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Valorant Gece Pazarı
Trendlerdeki Yazı

Valorant Gece Pazarı

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/11/Gece-Pazari.jpg

Valorant Riot Games tarafından geliştirilip oyun piyasasında sunulan çok oyunculu video oyunudur. Taktiksel bir video oyunu olduğundan dolayı oyun severler tarafından büyük ilgi görüyor. Valorant oyunun birinci etkinlikleri arasında yer alan gece pazarı ise yine oyun severlerin merakla beklediği güncel konular arasında yer alıyor. Valorant gece pazarı hayranları için ilk senesine özel hediyeler dağıtıyor. Bu yazımız da sizlere valorant gece pazarı hakkında bilgiler vereceğiz.

Valorant pazarı belli zaman aralıklarla açılarak oyun severlere sunuluyor. İlk senesine özel olarak oyuncularına büyük sürprizler yapan gece pazarı, oyuncular için yepyeni bir vitrin hazırlıyor. Oyuncuya özel olarak altı farklı kaplama, özel indirim benzeri sürprizler valorant oyuncularını bekliyor.

Valorant Gece Pazarı Nedir

Valorant, oyun severlerin gündeminden düşmeyen bu koleksiyon, oyun severlere özel olarak rastgele 6 silah kaplamasından meydana gelen bir koleksiyondur. Oyun severler kaplamaları aynı oyun marketlerinden satın alır gibi almaktadır. Burada kişiye özel kastımız yalnızca oyuncunun satın alabiliyor olmasıdır. Bir güzel haber ise bu özel kaplamalara indirimli olarak erişebilecek olmanız. Bu konuda oyunculara düşen görev gece pazarı indirimleri ve fırsatlarını takip ediyor, olması yeterli olacaktır.

 Valorant Gece Pazarı Hangi Günler

 Koleksiyonun oyunculara geliş tarihi 2 Haziran olarak söyleniyor. Oyuncular öncelikle 2 ile 7 Haziran arasındaki zaman diliminde Oy Ver; iyiliği paylaş paketini giriş yapıp, tercih ettiği içeriklere oy vermesi gerekiyor. Sonuçlar ise 16 Haziran günüde açıklanacaktır.

  İstediğim Kaplamayı Alabiliyor Muyum?

Valorant gece koleksiyonunda oyuncular almak istedikleri her kaplamayı alamıyorlar. Alamamasının nedeni almak istedikleri 3. Kısımdan eriştiğin içerikler 1. kısımdaki içeriklere ait olabiliyor. Gösterişli özel ve üstün kaplamaların her biri gece pazarında bulunabiliyor. Valorant gece pazarında dövüş silahları kaplamalarını bu koleksiyonda bulabilirsiniz. 5 farklı türde bulunan valorant silah kaplamalarını isimleri ise şu şekildedir;

  • Select Edition
  • Deluxe Edition
  • Premium Edition
  • Ultra Edition
  • Exclusive Edition

Oyun hakkında merak ettiğiniz her şeyi bizlere yorum kısmından yazarak öğrenebilir, sosyal medya hesaplarından takip ederek yeni haberlere anında ulaşabilirsiniz.

Okumak isteyebilirsiniz! Valorant Bedava Hesaplar Güncel

Yorum Yap

Yorum Yap