İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Oyun Haberleri
 3. Among Us: Oyunda saklanmak ve rakiplerinizi şaşırtmak için en iyi isimler
Trendlerdeki Yazı

Among Us: Oyunda saklanmak ve rakiplerinizi şaşırtmak için en iyi isimler

eecd5-16059501742406-800

Among Us, Dünya genelinde ilgi çekici ve eğlenceli sosyal bir oyun olmayı başarmışa benziyor. Oyuncular istedikleri 10 harf uzunluğunda olabilen herhangi bir ismi kullanabilmektedir.

Among Us, arkadaşlar arasında en eğlenceli ve ilgi çekici oyunlardan bir tanesi olmayı başardı. Oyun piyasaya sürüldüğü ilk yıllarda beklenen ilgiyi göremedi. Daha sonra birkaç başarılı Twitch yayıncısının oyunu oynamasından sonra oyun bir anda popüler olmaya başladı ve ünü dünya geneline yayıldı. Arkadaşlar arasında birbirlerini kandırarak kendilerini sorgulamalarını sağlayacak bir oyunda oyuncular birbirine düşer. InnerSloth, son günlerde popülerliğini arttıran Among Us, ilk yayınlanmasından yaklaşık 2 yıl sonra hayran kitlesini arttırdı. Oyunda, Mürettebat olarak anılan oyuncular, oyunda kazanmak için birden fazla görevi tamamlaması gerekiyor, sahtekarlar diğer oyuncuları ortadan kaldırmaya ve ilerlemek için sabote etmeye çalışırlar.

Among Us rekabetçi bir oyun türü değildir ve espor alanında yoktur. Bu da oyuncuların becerilerini ve yeteneklerini oyun içinde göstermeleri ihtiyacını ortadan kaldırır. Bu yüzden oyuncular karakterleri için komik isimler yaratması anlamına geliyor. Komik karakterler isimlerinden başka, oyuncular rakipler arasında kafa karışıklığı yaratmak isterler ve çeşitli haritalarda saklanmak için mükemmel bir yöntemdir.

Bu yazımızda Among Us kafa karışıklığı yaratacak isimler ve saklanmanıza yardımcı olacak birçok komik ismi listeledik.

Among Us Saklanmanıza Yarayacak İsimler

 1. I
 2. III
 3. V
 4. VII
 5. O
 6. J
 7. S
 8. İİ
 9. İ
 10. T

Oyunda gizlenmek ve saklanmak için tek harfli veya tek rakamlı adlar her zaman en iyisidir. Karakterin üstüne ayrılan ad alanı için kısıtlar ve oyuncuların ve sahtekarların oyuncuları tespit etmesini zorlaştırırlar. Bu isimler, bir rakip çetedeki isimlerle kolayca örtüşür ve oyuncuların birbirlerini karıştırmasını kolaylaştırır. Among Us ilginç isimler neler hepsi bu yazımzda.

Among Us Oyunda Kafa Karışıklığı Yaratan İsimler

Image via Moot

Bu adlar oyunda karışıklık yaratmak için işe yarayabilir ve işte kafa karıştırıcı adların listesi:

 1. Kundaklama
 2. Sen
 3. Herkes
 4. Kırmızı
 5. Seni Gördüm
 6. Hiç Kimse
 7. Katil
 8. Ben
 9. Mavi Değil
 10. Oyunu Bana Ver
 11. Sana Söyledim
 12. Birisi
 13. Ben Değilim

Yukarıda verdiğimiz isimler toplantılarda ve tartışma turları sırasında oldukça kafa karıştırıcıdır. Oyuncular kesinlikle hayal kırıklığına uğrayacak ve kafası karışacak ve bu komik lakaplar, isimler sohbet kutusunda birbirlerini suçlarken karışıklık yaratacak.

Yorum Yap

Yorum Yap