İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Among Us Şerif Modu Nasıl Yapılır?
Trendlerdeki Yazı

Among Us Şerif Modu Nasıl Yapılır?

among-us

Son zamanların severek oynanan oyunu Among US, stabil olan modların yanı sıra geliştiriciler tarafından daha yeni modların eklendiğine şahit oluyoruz. Bazı geliştiricilerin resmi olmayan Mod geliştirdiği’ nin haberini sizlere vermek istiyoruz. Bunlardan biride Among Us Şerif Modu. Bu Mod InnerSloth tarafından değil de bağımsız oyun geliştiriciler tarafından tasarlanmıştır.

Normal modlar dan farklı olarak geliştirilen Şerif modun da oyuna yeni bir rol eklenmiştir. Normal şartlarda Among Us oyununda 2 farklı rol bulunmaktadır. Bu roller Sahtekar ve Mürettebat olarak uyarlanmıştır. Bağımsız geliştiriciler ise 3. Rol olarak Şerif modu’ nu oyuna dahil ettiler.

Among Us Şerif Modu Yapma

Yeni mod olarak geliştirilen Şerif Modu, Oyuncuların büyük kesimi tarafından sevildi. Farklılığı ve kuralları oyuna yeni bir hareketlilik katmışa benziyor. Henüz yeni modun nasıl yapılacağı hakkında fikriniz yoksa sizler için Among Us Şerif Modu Nasıl Yapılır? Yardımcı olacağız. Among Us şerif modu yapma

·         Şefi Modu Dosyalarına ulaşmak İçin Buraya Tıklayınız.

·         Açılan sayfayı aşağıya indirin ve ‘’releases and compatibility’’ başlığını bulun. Bu kısımda Şerif Modu’ nun farklı versiyonları yer almaktadır.

·         En son versiyonun yanında Download yazısına tıklayınız.

·         Zip olarak indirdiğiniz dosyayı zipten çıkarın.

·         Zip dosyasından çıkarttığınız Şerif modu dosyalarını Bilgisayarınızda kurulu olan Among Us dosyasının içerisine atın.

Oyunu başlattığınızda herhangi bir uyarı veya sorunla karşılaşmanız durumunda Among Us Şerif Modu başarılı bir şekilde aktif edilmiş olacaktır.

Among Us Şerif Modu Nasıl Oynanır?

Öncelikle Among Us Şerif Modu’nu henüz kurmadıysanız bu modu oynayamazsınız. Ayrıca Among Us şerif modu kurulu kişilerden oluşan ekiple beraber oynayabilirsiniz. Bu yüzden yukarıda bulunan nasıl indirilir kısmından gerekli kurulum talimatlarını uygulayın. Among Us Şerif Modu, 10 Kişiden oluşan bir ekip 2 Sahtekar, 1 Şerif ve 7 Mürettebat olmak üzere ayarlanır. Mürettebat her zaman olduğu gibi ölmemeye çalışır ve görevleri bitirmeye odaklanır. Sahtekar ise normal modlarda oynadığımız şekilde Mürettebatı öldürmek üzere hareket eder. Among Us Şerifin Görevi ise Oyundaki sahtekarı bulup onu öldürmektir.

Sahtekarı bulup öldürürseniz kazanma ihtimaliniz yükselir, fakat sahtekar yerine mürettebatı öldürürseniz sizde ölürsünüz ve kaybedersiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap