İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Brawlhalla Rehberi: Nasıl Oynanır?
Trendlerdeki Yazı

Brawlhalla Rehberi: Nasıl Oynanır?

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/11/brahavalla-oynanis-rehberi.jpg

Brawlhalla Rehberi: Nasıl Oynanır? 40 Milyonu aşkın oyuncunun severek oynamakta olduğu Brawlhalla, bağımsız oyun stüdyosu olan Blue Mammoth Games tarafından 2014 yılında piyasaya sürülmüştür. 2 Boyutlu dövüş oyunu olan Brawlhalla, başlangıçta oyuncuların kafasını karıştırabilecek oyun dinamikleri ve fonksiyonlarına sahiptir.

Oyunu oynamak ve keşfetmek isteyen kişiler için Brawlhalla rehberi rehberi: nasıl oynanır? Başlıklı yazımızı sizlere sunuyoruz. Umuyoruz ki, savaş meydanında harika kombolar sunarak oyunu kazanabilirsiniz.

Brawlhalla Hangi Platformlarda Oynanabilir?

Brawlhalla, oyuncularına mükemmel platform seçenekleri sunmaktadır. Bu iki boyutlu dövüş oyununu dilerseniz oyun konsolu olan Nintendo switch, Xbox ve PlayStation’da oynayabilirsiniz; isterseniz Windows ya da macOS tabanlı bilgisayarlarınızla serüvene katıla bilirsiniz. Aynı zaman da Brawlhalla, Android ve IOS kullanıcılarını da es geçmemiş görünüyor.

Oyunumuzu bilindik başka bir yapıta benzetmek gerekirse kısmen Super Smash Bros’u andırdığını söyleyebilirim. Yapım aşamasında da bu oyundan esinlenildiği tahmin edilmektedir. Saymış olduğumuz cihazlar dan biri ya da birkaçına sahipseniz, Brawlhalla’nın eğlenceli dünyasına sizler de dahil olacaksınız. Öncelikle uygulama mağazasından oyunu indirerek giriş yapmanız gerekecek. Ardından sizlere sunulan öğretici sayesinde oyunun temel adımları hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Başlangıçta pek çok yenilgi yaşasanız da, oyunun mekaniklerine alıştığınızda kazanmanın zevkine varacaksınız!

Brawlhalla Karakter Seçimi ve Oynanış

Oyun içerisinde pek çok farklı karakter içerisinde size en uygun olanını keşfetmek için çeşitli denemeler yapmanızı tavsiye etmekteyiz. Oyunun ilk aşamalarında size sunulan yardımcı tuşlar sayesinde bir süre boyunca oyunu amatör olarak oynayabilirsiniz. Bu tuşlara ve karakterlere alıştığınız da ise kendi kombolarınızı geliştirebilir, düşmanı şaşırtarak harika stratejiler yaratabilirsiniz.

Oyun esnasında rakibin bir sonraki hamlesini tahmin etmek ve bu hamleye göre pozisyon alabilmek oldukça önemli. Bu yüzden her zaman rakibinizden bir adım önde olmanızı sağlayacak. Sürekli aynı hareketleri tekrarlamak (spammer) rakibinizin sizi hızlı bir şekilde çözmesine ve yenmesine neden olacaktır. Başlangıçta yaşadığınız yenilgileri referans alarak oyunu bırakmak mantıklı bir eylem değildir. Brawlhalla sabır ve kas hafızası isteyen zorlu bir oyundur. Aynı anda iki ve daha fazla tuşa basmanızı isteyen bu oyunda zaman içerisinde gelişecek ve geldiğiniz noktaya inanamayacaksınız.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.