İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Football Manager 2021 Kazanmanıza Yardımcı Olacak İpuçları
Trendlerdeki Yazı

Football Manager 2021 Kazanmanıza Yardımcı Olacak İpuçları

FM-20-cover

Football Manager 2021 Kazanmanıza yardımcı olacak ipuçları konumuzda sizlere, Kulübünüz ile ligleri kazanmanıza ve FM 2021 deneyiminizin keyfini çıkarmanız için önemli ipuçları vereceğiz. Sizlerde bu sayede FM 2021 kazanma taktiği önerileri ile daha kolay bir oyun deneyimi yaşayacaksınız.

Football Manager 2021 İpuçları

Oyuncular genellikle oyundan hoşlanmadıkların dan ve bir menajer olarak yapılacak ilginç şeyler bulamadıklarından veya sadece maç günleri içerisinde oyuna girmekten şikayet ederler. FM 2021 rehberi sayesinde, oyunun tüm potansiyelini ve bu konuda nasıl iyi olabileceğinizi öğrenmeniz için bilmeniz gereken önemli bilgileri size aktaracağız. Oyuna yeni başladınız ve FM 2021 hakkında pek deneyiminiz yoksa, aşağıda paylaşacağımız bilgiler tamda size göre.

FM 2021 Yeni Başlayanlar İçin İpuçları

Oyuna ilk girişiniz ise yapmanız gereken maddeler sıralayalım

·         Favori takımınızı veya ilgilendiğiniz takımı seçin.

·         Yeni oyuncular için uygun bir takım seçmek Football Manager 2021’de verilecek ilk ve en önemli karardır.

·         Favori takımınızı seçmek, size kadro ve en uygun taktikleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar.

·         Yukarıda yapacağınız işlemler sizlere başlangıç 11’i belirlemeniz de büyük katkı sağlayacaktır.

·          Oyunun keyfini en iyi şekilde çıkarmak için, oyunun sunduğu tüm özellikleri öğrenmek için biraz zaman ayırmalısınız

·         Saha içindeki ve dışındaki oyunculara uygulamanız gereken tüm seçenekleri keşfedin ve parametrelerinizi belirleyin.

FM 2021’ de Uzun Vadeli Planlar Yapın

FM 2021’ de Takımınızı hazırladıktan sonra, şampiyona veya mevsimler için kafanızda bir planınız olduğunu görün. Varlıklarınızı saklayın ve dikkatlice kullanın ve agresif bir şekilde harcama yapmak ve ardından uzun süre boşta durmak yerine sizi ayarlamak için yalnızca birkaç önemli transfer yapın. Ayrıca Oyuncuların Önceliğine dikkat etmelisiniz. Oyuncunun lig performansının iyi olmasını istiyorsanız huzurlu ve rahatlığına dikkat etmelisiniz. Yani sorunlarını cevaplamalı ilgili davranmalısınız. Oyuncuların güvenlerini ve sadakatlerini artırmak için ihtiyaç duydukları şeyi verdiğinizden emin olun ve sahada daha iyi hale getirmenin bir yolunu bulun.

Personelin tüm potansiyelini kullanın

Oyunun gerçek hayattaki bir takımın tüm kadro rollerine sahip olduğunu göreceksiniz ve tıpkı biri gibi, onlar da aynı derecede önemlidir.

Tam potansiyelde çalışabilmek için, tüm personelinizin kendi görevlerine atanmış olması ve yönetiminizin hiçbir unsurunun boşta olmaması gerekir. Yeni eklenen Kredi Yöneticisi ve Teknik Müdür dahil tüm personel rollerini kullanın.

Genç Oyuncular iyi potansiyel yatırımlardır

Transfer yaparken genç oyuncular satın alın, çünkü onlar en büyük potansiyele sahip olanlardır ve yönetiminizle onların bu potansiyeli kullanmalarına izin verebilirsiniz.

Gözcüler gönderin ve transfer pazarında ve dışında her zaman yüksek potansiyelli genç oyuncular için tetikte olun.

Oyuncularınızla iletişim kurun

Football Manager 2021, kartlarında bir simge göstererek oyuncunuzun durumunu size ileten yeni bir özelliğe sahiptir. Orada gösterilen kalp simgesinin üzerine gelirseniz, oyuncuların durumunun ayrıntılarını göstererek size nerede ve ne zaman hareket etmeniz gerektiğini bildirir. Ayrıca Yeni bir oyuncuyla sözleşme imzalarken, menajerle iyi bir ilişki kurarak ve oyuncuyla uygun bir anlaşma yaparak en iyi anlaşmayı elde etmeye çalışın.

Yorum Yap

Yorum Yap