İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Epic Games Ücretsiz Oyunlar – Nisan
Trendlerdeki Yazı

Epic Games Ücretsiz Oyunlar – Nisan

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/04/epic-games.jpeg

Epic Games ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Oyun severlerin birbirinden güzel oyunlara ücretsiz olarak ulaşmasını sağlayan çarşamba günleri oyun severlerin en sevdiği gün haline geldi. Epic Games önümüzdeki hafta birbirinden güzel ücretsiz oyun dağıtacak. 15 Nisan 18.00 tarihinde Epic Games Store sayfasında 3 süper oyun sizleri bekliyor olacak. Siteye üye olarak bu ücretsiz olacak oyunları kütüphanenizde sonsuza kadar saklıya bileceksiniz.

Etkinlik günü, The First Tree, Ken Follett’s The Pillars of the Earth ve Deponia: The Complete Journey oyunlarına ücretiz olarak sahip olabileceksiniz. Bu oyunlara ücretsiz bir şekilde sahip olmak için öncelikle Epic Games, sitesinde bir hesabınız olması gereklidir. Epic Games bedava oyun sahibi olmak için bizleri takip edebilirsiniz.

Epic Games Ücretsiz Oyunlar – Nisan

  1. Ken Follett’s The Pillars of the Earth
Ken Follett’s The Pillars of the Earth

Ken Follett’s The Pillars of the Earth, Daedalic Entertainment tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmış macera video oyunudur. Kullanıcılar tarafından oldukça sevilmiş ve beğenilmiştir. Ken Follett’in romanından video oyunu olarak uyarlanmıştır.

2. Deponia: The Complete Journey

Deponia: The Complete Journey

Deponia: The Complete Journey,  Daedalic Entertainment tarafından geliştirilip yayınlanmış macera oyunudur. Kullanıcılar tarafından olumlu puan almış ve sevilerek oynanıyor. Oynanabilen platformlar Microsoft Windows, Linux, MacOS.

3. The First Tree

The First Tree

The First Tree, bir tilkinin gözünden dünyayı keşfetmenizi sağlayan bir macera video oyunudur. Dünyayı keşfetmeye bir tilkinin özünden görmeye hazır mısınız. 14 Eylül 2017 yılında David Wehle, Do Games tarafından geliştirilerek yayınlanmıştır.

Epic Games ücretisiz oyunları Nisan ayında sizleri bekliyor. Oyun haberlerinden haberdar olmak için bizleri takip edebilir. Öneri ve destek almak için bizlere yorum kısmından yazabilirsiniz. İyi Oyunlar

Yorum Yap

Yorum Yap