İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Fortnite El Topu ( Deagle ) Nerede Bulunur?
Trendlerdeki Yazı

Fortnite El Topu ( Deagle ) Nerede Bulunur?

9663b-16140954313013-800

Fortnite, dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı bulunan popüler bir oyundur. Oyunda kullanabileceğiniz birçok çeşitli silah mevcuttur, bunlardan bir tanesi de el topu‘ dur.

Fortnite, çok yakın bir zamanda kullanıcıları için Flintlock tabancasını geri getirdi. Ancak daha sonra habersiz bir şekilde geri kaldırdılar. Ancak El Topu, yani diğer bir ismiyle Çöl Kartalı Deagle geri döndü.

Kulislerde dönen dedikodular, Deagle’nin 13.20 yamasında oyuna geri döneceği yönünde bir güncelleme alacağı oldu. Oyundaki bir diğer güçlü silah Flintlock Pistol‘e benzer bir şekilde, Deagle, ateş edildiğinde oyuncuyu geri savurur ve büyük hasar oranına, kafadan vuruşlarda ise x2 çarpanı alır. Şimdiye kadar ezici bir silah olması nedeniyle yeniden tanıtılması oyun hayranları tarafından heyecanla karşılandı.

Fortnite Deagle nerede bulunur?

Fortnite Deagle nerede bulunur sorusunun cevabını yazımızı okuyarak bulabileceksiniz. Oyuncular, Deagle’ı diğer sevdikleri silahları bulabilecekleri her yerde bulabilirler. Sandıkları, Tedarik sandıklarını ve çevrenizi kontrol edin. Yeniden oyuna eklenmesiyle birlikte nadirliği ile Fortnite Oyuncuları arasında sıcak bir tabanca olacak. Bu yüzden tabancaya sahip olmak için şansa yada rakibinizi eledikten sonra bir taneye sahip olabileceksiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap