İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Ubisoft’ta 248 TL Değerine Sahip Oyun Artık Ücretsiz
Trendlerdeki Yazı

Ubisoft’ta 248 TL Değerine Sahip Oyun Artık Ücretsiz

1594916285835

2020 yılının sonuna sayılı günler kala Ubisoft’tan oyunlar ve oyun içi içeriklerde sunulan hediyelerin ardı arkası kesilmiyor. Günlük şekilde verilen ücretsiz oyunları ve içerikleri kaçırmış olanlar için son bir fırsat daha.

Genel olarak yıl sonu geldiği zaman insanlar tarafından bir sonraki yılın gelişi kutlanmaya başlanır. Böylelikle beklentiler ve umutlar yeniden tazelenir. 2020 daha çok yıl sonunda kutlanıyormuş gibi dursa da, yılbaşı coşkusu kesintisiz şekilde sürüyor.

Söz konusu coşkuya ortak olmak isteyen Ubisoft, oyun sevenlere bir takım özel sürprizler sunmuştu. Ubisoft mağazasına giriş yapılması sonrasında oyun severler karşılarında kendilerine hediye edilen oyun ya da oyun içinde kullanacağı içeriği buluyordu.

Kaçıranlar İçin Yeni Bir Fırsat

Daha önce düzenlenen kampanyalardan haberi olmadığı için kaçırmış olanları yeniden Ubisoft düşünerek yeni bir etkinlik düzenliyor. Artık herhangi bir şekilde kaçırdığınız içeriği yeniden ücretsiz şekilde alma hakkına sahip oluyorsunuz. Aynı zamanda söz konusu fırsattan fayda sağlayanları da ayrıca sürprizler bekliyor. Hesaplara hediyelerin doğru bir şekilde yansıması için kısa bir zaman dilimi belirtiliyor olsa da, Ubisoft tarafından yapılan açıklamada sürenin 1 haftalık zaman dilimini bulabileceğine dikkat çekiliyor.

Kampanya ile birlikte oyuncular ücretsiz şekilde hesaplarına ekleme hakkına sahip olacakları 3 farklı oyun yer alıyor. Bu 3 oyun ise, Starlink:Battle for Atlas Digital Edition, Trials Rising Standart Edition ve Anno 1707 History edition olduğu söylenmektedir.

Tüm bunların yanı sıra pakette diğer yandan Assasin’s Creed: Valhalla gibi daha birden fazla oyun deneyimine zenginlik kazandıracak oyun içi içerikleri de ücretsiz şekilde erişilebilmesine imkan sunuyor. Assassin’s Creed: Valhalla için oyun için eşyalar açısından sitede Eivor Bayek kıyafeti, Seafarer Settlement Paketi, Watch Dogs:Legion oyuncuları açısından Ubisoft Maskesi ile Power Suit kıyafeti, Hyper Scape oyunu içinde Nahari’ye ait Sörfçü hediyesi veriliyor.

Oyunları Nasıl Alabilirim?

Tabi ki Ubisoft tarafından sunulan ücretsiz içerikleri alabilmek için öncelikle bir Ubisoft hesabı sahibi olmalısınız. İnternet ortamından hesabı çok kısa bir zaman diliminde oluşturarak, anında Ubisoft oyunlarının keyfini sürmeye başlayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap