İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Oyun Haberleri
 3. Steam, En Çok Sevilen Oyunları Belli Oldu 2020
Trendlerdeki Yazı

Steam, En Çok Sevilen Oyunları Belli Oldu 2020

2020 yılının ortalarına gelindiğinde oyun severlerin yoğun ilgi gösterdiği ve satın aldığı oyunları göstermektedir.

WCCFsteam-740x429

2020 yılının ortalarında Steam üzerinde en çok satın alınan ve oynan oyunlar belli oldu. 2020 yılını yarılarken hangi oyunun ve en çok satın alınan oyunlar ortaya çıktı. Bu yıl hangi oyun oyuncular tarafından oynanmış ve ilgi görmüş listemize gelin birlikte göz atalım.

Steam, En Çok Sevilen Oyunları 2020

Steam, En Çok Sevilen Oyunları 2020

 1. Mount & Blade II: Bannerlord
 2. CS: GO
 3. NBA 2K20
 4. Football Manager 2020
 5. GTA V
 6. Dota 2
 7. Monster Hunter: World
 8. Warframe
 9. Destiny 2
 10. Total War: Three Kingdoms

Yukarıdaki liste 2020 yılının ortalarına gelindiğinde oyun severlerin yoğun ilgi gösterdiği ve satın aldığı oyunları göstermektedir. Liste zamanla güncellenecektir. İlginizi çekebilir. Dünyada En Çok Oynanan Oyunlar 2020

 • Mount & Blade II: Bannerlord, Orta Çağ temalı bir rol yapma oyunu olan Mount & Blade serisinin bir oyunudur. Oyun, Türk firması TaleWorlds tarafından geliştirilmiştir.
 • Counter-Strike: Global Offensive, Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen çevrim içi birinci şahıs nişancı oyunudur. 
 • NBA 2K20, Visual Concepts tarafından geliştirilen ve Ulusal Basketbol Birliği’ne dayalı 2K Sports tarafından yayınlanan bir basketbol simülasyon video oyunudur.
 • Football Manager 2020, Sports Interactive tarafından yapılıp Sega’nın yayımcılığını üstlendiği futbol teknik direktörlüğü simülasyon oyunudur.
 • GTA V North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyonmacera tarzı video oyunu. Grand Theft Auto serisinin beşinci oyunudur.
 • Dota 2, Valve Corporation tarafından geliştirilen ve dağıtımı yapılan oynaması ücretsiz bir çevrimiçi çok oyunculu savaş arenası oyunudur.
 • Monster Hunter: World, Capcom tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir aksiyon rol yapma oyunudur.
 • Warframe‘de oyuncular, dondurularak yüzyıllar süren uykusundan uyanmış, eski bir ırk olan Tennoları kontrol eder.  Digital Extremes’in Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirdiği oynaması ücretsiz, üçüncü şahıs nişancı, kooperatif oynayışlı oyundur.
 • Destiny 2 Bungie tarafından geliştirilen, ücretsiz oynanabilen, çevrimiçi çok oyunculu, birinci şahıs nişancı video oyunudur.
 • Total War: Three Kingdoms Creative Assembly tarafından geliştirilen ve Sega tarafından yayınlanan sıra tabanlı bir strateji gerçek zamanlı taktik video oyunudur.

Listede olmayan ancak sizin tavsiye oyunlarınız var ise yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.