İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Oyun Haberleri
 3. Valorant Skin Fiyatları
Trendlerdeki Yazı

Valorant Skin Fiyatları

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2022/11/Valorant-Skin-Fiyatlari.jpg

Valorant oyunu çoklu oyuncu ile oynanabilen sevilen oyunlar arasındadır. Oyunun amacı karşı takımı savunmasız bırakarak Spike isimli patlayıcıyı etkinleştirip oyunu kazanmaktır. Nişancılık oyunu olarak bilinmektedir. Oyunda taktik kullanmak önemlidir. Her oyun içeriğinde olduğu gibi Valorant oyununda da karakter geliştirimi söz konusudur. Oyun mağazasında alınan silahlar oyuncunun oyun içerisindeki performansını arttırmaktadır.  Para ile satın alınan Valorant skinleri sevilerek kullanılmaktadır. Elbette ki skin özelliklerine göre fiyat değişimi olmaktadır. Valorant skin fiyatları her geçen gün artmaktadır. Bu yüzden kullanıcılar uygun zamanları beklemektedir. Oyunun başarı kaydedebilmesi için doğru envanterlerin bir arada olması gerekir. Skin paketleri silahların çok daha ucuz fiyattan alınmasını sağlamaktadır.

Valorant Oyun Skin Ücretleri

Valorant Skin sahibi olabilmek için öncelik olarak VP adlı para birimi elde etmeniz gerekir. VP para birimi kredi kart ile satın alınabileceği gibi oyun kazanımlarından da elde edilebilmekledir. Skin ücretleri tasarımına ve özelliklerine göre farklı fiyat aralıklarından satılmaktadır. Oyuncu Valorant oyununda kazanım sağlayabilmek için silah almak zorunluluğundadır.  Skin çeşitlerinde gruplar görmek mümkündür.

 • Gösterişli Operatör:  875 VP
 • Gösterişli Bıçak:1.750 VP
 • Yağmacı Vandal: 1.775 VP
 • Sihirpunk Ghost: 1.775 VP
 • Anomali Ares: 2.175 VP
 • Delipop Judge: 2.175 VP
 • Ender Ateşi Judge: 2.475 VP
 • Yağmacı Bıçak: 3.550 VP
 • Delipop Balta: 4.350 VP
 • Anomali Bıçak: 4.350 VP
 • Ender Ateşi Hançer: 4.950 VP

Valorant Mağazası Skin Paket

Valorant skin fiyatları 2023 yılında artışa uğrayacağından yılın son günlerini değerlendirmek gerekir. Özellikle Skin paketleri çok cazip fiyatlarda skin alışverişi sağlamaktadır. Bir silah almak yerine paket ile birden fazla silah sahibi olmak mümkündür. Bu sayede ikinci bir Valorant skini yarı fiyatına gelmektedir. Valorant yılsonu indirimlerini ile oyun karakterlerini geliştirmek mümkündür. Oyuncunun ne kadar silah ve bıçak çeşidi olursa karşı takım oyuncusunu o kadar rahat şaşırtabilir. Silah tasarımları ve özellikleri fiyatları etkilemektedir. Valorant oyununu ciddiye alan oyuncular silah koleksiyonu yaparak oyunda daha güçlü hale gelebilmektedir. Her oyuncu farklı silahlara sahip olmak için indirim ve kampanyaları takip etmektedir.

Valorant skin ücretlerin her geçen gün artmakta olduğundan ne kadar önce satın alınırsa o kadar yararlı olmaktadır. Çünkü oyun içinde bulunan mağazada satışa sunulan silahlar oldukça maliyetlidir. Bu yüzden kullanıcılar akıllıca seçimler yaparak en iyi silahları alma çabası içerisindedir. Valorant 2023 Skin ücretleri kullanıcıların şaşkınlığa uğratacağı şüphesizdir. Ancak skin paketleri ile uygun fiyatlarla üstün nitelikli silahlara sahip olmak oldukça kolay mantıklıdır.

Yorum Yap

Yorum Yap