İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. System Shock Serisi El Değiştirdi
Trendlerdeki Yazı

System Shock Serisi El Değiştirdi

48b426dd-80df-47f0-b82f-e50b258dd8c8

İlk olarak PUBG Mobile ile dikkatleri üzerine çeken daha sonrasında ise Call of Duty oyununun mobil sürümünü oyuncularla buluşturan Tencent Gaming her geçen oyun dünyasındaki yerini sağlama alıyor. Şimdiye kadar popüler oyunlara gözünü diken şirket şuan ise dönemine iz bırakan oyunların peşinde.

Geçtiğimiz günlerde OtherSide Entertainment yapımı olan System Shock serisi için oyun haklarını alan Çinli firma aradan geçen kısa sürede serinin üçüncü oyunu içinde tüm hakları eline aldı. System Shock 3 Tencent Gaming’in 4. oyunu olarak oyuncuların karşısına çıkacak. Serinin ilk iki oyununu geliştiren OtherSide Entertainment firması da Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile bunu doğruladı. Yapılan açıklamada 2015 yılında duyurulan serinin üçüncü oyununun Tencent Gaming tarafından geliştirileceğini belirtti.

Serinin 3. Oyunu Hakkında Belirsizlikler Devam Ediyor

System Shock 3 oyununu Tencent Gaming’in geliştireceği belli olsa da oyunun hikayesi henüz belli değil. Firmanın eski hikayeyi geliştirerek serinin 3. ve 4. Oyunlarını mı çıkaracağı yoksa tamamen farklı bir hikaye üzerinden mi oyunların tasarlanacağı ilerleyen günlerde netlik kazanacak.

Yorum Yap

Yorum Yap