İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. PUBG Mobile Orak Nerede Bulunur?
Trendlerdeki Yazı

PUBG Mobile Orak Nerede Bulunur?

GS_Key_Visual_H-Web

PUBG Mobile’ da yakın dövüş silahları olan tava, pala gibi bir de orak bulunur. PUBG orak nerede bulunur birçok oyuncu tarafından araştırılan ve merak edilen konulardan bir tanesidir. Bazı oyun içi görevlerde oyunculara orak ile rakiplerini öldürme görevi verildiği için orak aletinin nerede olduğu önemli bir konu haline geliyor.

Uçaktan haritaya iniş yapan oyunculardan bazıları tüfek ve silah bulamadıkları için kendilerini savunmak için kullanacakları yakın dövüş silahlarının en iyisi orak diyebiliriz. Yakın mesafe mücadelesinde yumruktan daha fazla hasar oranına sahiptir ve rakibinizi hızlı bir şekilde öldürmeniz mümkün.

PUBG Mobile Orak Nerede?

PUBG orak nerede? diye merek eden oyuncularımız için orağın nerede olduğu kesin değildir. Haritada her yerde karşınıza çıkabilir. Genellikle tarım ve orman alanlarında karşılaşmanız muhtemel. Düz arazi ve tarlalarda bulunan küçük kulübelerde PUBG orak bulabilirsiniz.

PUBG Orak Özellikleri Ve Hasarları

Orak silahına sahipseniz onu kullanmanız çok önemlidir. Silahı rakibinizde doğru yerlere vurduğunuzda büyük hasarlara yol açabilir. PUBG orak hasarları aşağıdaki gibidir;

Vücut HasarıKafadan Vuruş Hasarı
Seviye 0 – 60Seviye 0 – 155
Seviye 1 – 42Seviye 1 – 110
Seviye 2 – 36Seviye 2 – 95
Seviye 3 – 27Seviye 3 – 70

İyi bir şekilde kullanıldığı taktirde orak yakın dövüş silahları arasında en iyisidir.

Yorum Yap

Yorum Yap