İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. GPU Gerektirmeyen En İyi 5 Oyun Tavsiyesi
Trendlerdeki Yazı

GPU Gerektirmeyen En İyi 5 Oyun Tavsiyesi

Intel-Xe-Graphics_5

Kullandığınız bilgisayarınızda bir GPU olmasa bile oynayabileceğiniz bir çok oyun var. Bu yazımızda GPU’ya ihtiyaç duymayan en iyi 5 oyundan bahsedeceğiz.

Oyun oynamayı seven ancak grafik kartı olmayan oyun sever arkadaşlarımızın endişelenmesine gerek yok, çünkü oynayabilecekleri bir çok güzel oyun var. Bu yazımızda bilgisayarınızda bir GPU olmasa bile oynayabilecek en iyi beş oyun aşağıdaki listede.

GPU Gerektirmeyen En İyi Beş Oyun

  1. Celeste

Celeste oyunda zirveye ulaşmak için yüksek dağları aşmanız gereklidir. Kaya tırmanışlarından uçurumlardan atlamaya kadar birçok dağcılık etkinliğini bu oyunda yaşayabilirsiniz.

2. Dead Cells

Dead Cells bu savaş oyununda ilerleme kaydettikçe yeni silah kilitleri açılacak ve kazanma şansınızı arttıracak. Kendinizi geliştirmek istiyorsanız oyunu düzenli olarak oynamanız gereklidir.

3. Need For Speed: Most Wanted

Araba oyunlarını seviyorsanız, NFS: Most Wanted tam size göre. Need For Speed oyunları süslü arabaları ve harika pistleri ile yıllardır büyük bir hayran kitlesi tarafından oynanıyor. Oyun içinde birçok çeşitli araba ve parkura sahip, ayrıca seçtiğiniz arabaları modifiye yapabilirsiniz.

4. Call of Duty: Modern Warfare 2

Birinci şahıs nişancı oyunu COD: Modern Warfare 2 oyunun takipçileri tarafından serinin en iyi oyunlarından biri olarak biliniyor ve oynanıyor. Oyunda düşmana kendinizi belli etmeden kamufle olmanız ve düşmanlarınızı güçlü bir saldırı silahıyla yok etmeniz gerekiyor.

5. Totally Accurate Battlegrounds

Totally Accurate Battlegrounds oyunun adı tanıdık gelebilir, ancak PUBG ve Fortnite oyunlarını seviyorsanız, ve çok iyi bir bilgisayarınız yok ise oynamanız gereken bir oyundur. Bu çok oyunculu royale oyununda düşmanlarınıza karşı cesur bir şekilde atış savaşına girmelisiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap