İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Valorant Patch 1.04 güncelleme notları, klasik tabanca ve Brimstone
Trendlerdeki Yazı

Valorant Patch 1.04 güncelleme notları, klasik tabanca ve Brimstone

FirstLook_Smoke_VALORANT

Yeni güncelleme ile valorant, Brimstone ve Raze bazı denge düzeltmeleri alacak. Classic, alternatif ateşinde bazı değişiklikler yapıyor ve çömeldiğinde veya sabitken daha iyi bir doğruluğa sahip olacak yeni güncelleme ile.

İki hafta sonra nihayet Valorant yama notları çıktı ve kendini dört belirli temsilci, klasik tabancaya odaklayan oldukça küçük bir not gibi görünüyor.

Viper, bu sefer başka bir dev tutkunu alacak şekilde ayarlandı ve bir kez C katmanlı Ajan, her Valorant güncellemesiyle meta merdivenine yükseliyor. 1.04’te Viper yakıt göstergesiyle birlikte nihai yeteneğinde bazı yükseltmeler güncelleme ile birlikte gelecek.

Güncelleme ile Raze‘in nihai yetenekleride artacak, Klasik tabanca Valorant 1.04 güncellemesinde de bazı güncellemeler kazanacak. Başlangıç silahı için bile , tabanca düşük performans gösteriyor ve şu anda Valorant’taki en az tutarlı silahlardan biri.

Valorant Agent updates

1. Viper

Kırılmadan önce ultrasının dışındaki maksimum süre beş ila 12 saniye arasında değişti. Viper ultrasını erken bırakmak için yetenek tuşunu tutabilir. Saniyede düşman çürümesi tüm kaynaklardan 10’dan 15’e yükseldi.

2. Raze


Güncelleme ile Showstopper nihai maliyeti altıdan yedi nihai noktaya değiştirildi.

3. Brimstone

Güncelleme ile birlikte Orbital Strike nihai maliyeti altıdan yedi nihai noktaya değiştirildi.

4. Cypher

Güncelleme ile Cyber Cage artık satın alma aşamasında satın alınabilecek.

Valorant Silah güncellemeleri

Klasik Tabanca

Güncellem ile sağ tıklamada yanlışlık amaçlanandan çok daha yüksek olan hata düzeltildi. Koşarken tabancanın hata eğrisi düzeltildi. Yürüyüş sırasındaki yayılım 1.9′ dan 1.95’e değiştirildi. Çömelme ve sabit doğruluk için yüzde 10 bonus eklenmiş oldu.

Performans güncellemeleri

Yeni güncelleme ile performans güncellemesinde değişiklik oldu. Silah alma hedeflemesi ve Sage Ultimate hedeflemesi, VRam ve GPU performansını arttırarak ve koruyarak müttefik karakter vurgularıyla birleştirdi .vMinor render performans düzeltmeleri düzeltildi.

Yorum Yap

Yorum Yap