İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Fortnite: Apres Kayak Mücadelesi ve Konum Rehberi
Trendlerdeki Yazı

Fortnite: Apres Kayak Mücadelesi ve Konum Rehberi

83046-15979378672094-800

Fortnite Season 3 zorluklarının belirtileri son haftası belli olmaya başladı. Köşkte dans etmek isteyen oyuncular birkaç şeyi unutmamalılar.

Fortnite, Sezon 3’ün son haftasına girildi ve bu yeni hafta ile yeni zorluklar yolda. Bu hafta, oyuncular meydan okumalarını tamamlamak ve son birkaç seviyeye ulaşmak için Apres Kayak Evi’ne gitmeyi ihmal etmemeli.


Fortnite Apres Kayak Mücadelesi

https://twitter.com/pandagrrrrl/status/1249781250694549505

Bu hafta Fortnite, heyecanlı ganimetlerden bir mola vermek ve aksiyona ara vermek için oyuncularını Apres Kayak Evi‘ne ve dans pistine inmeye davet ediyor. Bunu ister rahatlamak için bir fırsat olarak kullanın ister sadece meydan okumayı kazanmak isteyin, Fortnite haritasının güney tarafında durmaya değer.

Zorluğu tamamlamak ve ilerlemek isteyen oyuncular için orman evi, Misty Meadows’un güneybatısındaki Fortnite haritasının güney ucunda bulunabilir. Oyunun geri kalanına geçmeden önce oraya inip hızlıca dans etmek çok zor olmamalı.

Fortnite Apres Kayak Yeri İpuçları

https://twitter.com/pandagrrrrl/status/1249551334837288960

Haritaya bakmak ve bu bölgenin tamamen sel suları olduğu bir zamanı düşünmek neredeyse tuhaf. Bununla birlikte, su tamamen çekildiğinde, orman evi yüksek ödemeler için minimum fırsatlara sahip bir konum sunar. Orman evinde ihtiyacınız olanı bulamazsanız, envanterinizi tamamlamak için dönebileceğiniz yakınlardaki tek yer Misty Meadows’dur.

Bu haftanın Fortnite mücadelesi göz önüne alındığında, Apres Kayak kulübesinin kendisi her zamankinden daha kalabalık olabilir. Bu, mücadeleyi tamamlamaktan daha fazlasını yapmak isteyen oyuncuların arkadan oynamaya hazır olmaları gerektiği anlamına gelir.

Sahip olduklarınızdan en iyi şekilde yararlanmak için malzemeler için durduğunuz dan ve yapım ipuçlarınızı hatırladığınızdan emin olun. Bunun kolay olmasını beklemeyin, ancak biraz yaratıcılık ve beceri ile oyuncular bulduklarından en iyi şekilde yararlanabilmelidir.

Yorum Yap

Yorum Yap