İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. LOL Wild Rift Nick Nasıl Değiştirilir
Trendlerdeki Yazı

LOL Wild Rift Nick Nasıl Değiştirilir

league-of-legends-wild-rift-acik-betasi-turkiyeye-geliyor-5878674.jpg

Oyun dünyasında oldukça popüler bir oyun olan  League of Legends (LOL) oyuncu kitlesini genişletmek ve mobil oyunculara ulaşmak için LOL Wild Rift mobil versiyonunu çıkardı. Diğer popüler oyunlar gibi LOL da mobil versiyonunu nihayet çıkardı. Kullanıcıların uzun bekleyişi son buldu. Kullanıcılar LOL Wild Rift nick değiştirme nasıl yapılır bu yazımızda öğrenebilirler.

League of Legends: Wild Rift, Android ve iOS İÇİN Riot Games tarafından mobil oyuncular için geliştirildi ve 10 Aralıkta yayınlandı. Çok beklenen mobil versiyon 3 günde toplam 15 milyon indirilmeye ulaştı.

Oyuncuların merak ettikleri soruların en başında gelenleri LOL Wild Rift nick değiştirme, LOL Wild Rift isim değiştirme, LOL Wild Rift Nick nasıl değiştirilir bütün soruların cevabı bu yazımızda bulabilirsiniz.

LOL Wild Rift İsim Değiştirme

Sizde kullanmakta olduğunuz LOL Wild Rift kullanıcı adınızdan sıkıldıysanız ve nasıl değiştirileceğini bilmiyorsanız doğru yerdeniz. Aşağıdaki adımları uygulayarak isminizi değiştirebilirsiniz.

  • Bu link‘e tıklayarak Riot Games hesabınıza giriş yapın ve daha sonra Riot ID bölümüne gelin.
  • Kullanıcı adınızın yanındaki değiştirme butonuna tıklayın.
  • Karşınıza gelen NEW RIOT ID kısmına yeni isminizi yazabilirsiniz.
  • Ve isminiz artık değişmiştir.

İsminiz hala değişmediyse bir kaç gün bekleyiniz. Çünkü isminizin güncellenmesi zaman alabiliyor. Oyuna giriş yapamayan yada hatayla karşılaşan kullanıcılar için yardımcı konumuza göz atabilirsiniz. LOL Wild Rift Açılmıyor Hatası linke tıklayarak yazımızı okumaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap