İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Fortnite’da En Nadir Görülen 5 Backbling (2020)
Trendlerdeki Yazı

Fortnite’da En Nadir Görülen 5 Backbling (2020)

d6152-15974192018496

Fortnite’deki backblingler bir kozmetik ürünüdür ve oyunda karakterleri geliştirmenize yardımcı olur. Bazı kozmetikler diğer malzemelere göre nadir görünür. Bu yazımızda oyun içinde nadir kozmetik ürünlerine bakıyoruz ve inceliyoruz.

Fortnite, çok popüler ve harika bir oyundur. Oyunculara geniş kozmetik koleksiyonuyla oyun içi karakterlerini seçme ve özelleştirme imkanı sağlar. Oyun içi mağazadan kazanabilecek çeşitli backblingler, planörler ve karakterler vardır.

Oyuncular her zaman oyunda benzersiz ve yaratıcı görünmek bazı kozmetik arayışına girmiştir buda oyunda geniş bir kozmetik kombinasyonuna yol açmıştır. Tüm bu kozmetik ürünler arasında, oyuncular en nadir olanlarını merak etmiştir. Oyuncular envanterlerinde bu nadir parçalardan birini görmeyi seveler, böylece farklılıklarını ve iyi bir oyuncu olduklarını sergileyebilirler. BU nedenle bu nadir parçaları inceleyeceğiz.

2020 İtibariyle Fortnite’da En Nadir Görülen 5 Backbling

  • Rust Bucket (Pas Kovası)

Bu listedeki , Rust Bucket  oyunculara ücretsiz olarak verildi. Fornite’ın 3. Sezonu boyunca, dünyada büyük bir hayran kitlesine ve git gide artan popülerliği, üç günlük sunucu sorunu yaşaması oyunu oynanmaz hale getirdi. Bu sorunu telafi etmek için Epic Games  bu kozmetikleri oyunculara ücretsiz olarak vermeye karar verdi. Ancak bu birkaç günlüğüne mevcut oldu, bu yüzden bu kozmetik ürünü çok nadir bir hale geldi.

 

  • Pursuit (Paraşüt)

Pursuit backbling, Fortnite’ın piyasaya sürülmesinin ilk yılında Dünyayı Kurtar Kurucuları paketini satın alanlar için mevcuttu. Ancak, çoğu oyuncu, erken sürümdeyken Save the World oynamadı. Ancak bu kurucunun paketini ele geçirmeyi başaran birkaç kişi bu geri dönüşe sahip olmalı. Oyunda onu bu kadar nadir ve OG yapan şey budur.

  • Galaxy

Galaxy backbling benzersizdir ve oyuncuların sırtına bağlanmış bir galaksi gibi görünür. Oyun içinde çok güzel görünüyor ve yalnızca Samsung Galaxy cihazına sahip olanlar tarafından kullanılan promosyon kozmetik setinin bir parçasıydı.  Bu Fortnite’deki en havalı ve en nadir backblinglerden biriydi.

  • Back-Up Plan (Yedek Plan)

Back-up backbling, oyun içinde Havok  görüntüsü ile geldi. Siyah bir gölge ve kırmızı bir roket ile çok basit bir görüntüsü var. Ancak birçok kozmetik kıyafetle uyumlu bir görüntüsü var.

  • Swag Bag (Swag Çanta)

Bu çanta, Fortnite paralarıyla dolu bir çantadır. Bu ürün çok nadirdir çünkü Fortnite Başlangıç  Paketi 3’ü satın alan oyuncular oyundaki bu güzel ve çekici esrarengiz backblinglere sahip olurlar.

Yorum Yap

Yorum Yap