1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. PUBG Mobile 29 Ekim Kodları
Trendlerdeki Yazı

PUBG Mobile 29 Ekim Kodları

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/10/pubg-mobile-anna.jpg

Pubg Mobile, yüz oyuncunun hayatta kalma mücadelesi verdiği bir savaş oyundur. Online oynanan en iyi   FPS oyunları arasında yer alan bu oyun kurucusu İrlandalı Brendan Greene  adındaki oyun yapımcısıdır. 2007 yılında Güney Kore’de   Bluehole şirketi tarafında geliştirilen Pubg Mobil şimdileri her yaş gurubunu hitap eden savaş oyunu hâline geldi.

Hemen hemen herkesin Pubg Mobile olarak bildiği bu oyunun adı PlayerUnknown’s Battlegrounds’dur

Yüz oyuncunun bulunduğu bir haritada hayatta kalma mücadelesi verilen bu oyunda bir uçaktan atlayarak belirlenen alanlara paraşüt ile inilir. ister oyun sonuna kadar saklanın  ister sıcak çatışmalara  girerek heyecan verici bu savaş oyunu deneyiminin  tadını çıkarın. Desteklenmiş 3 boyutlu ses efektleri ile gerçekçi fizik kurallarına uygun haritala ve  savaş makineleriyle desteklenmiştir.

Her ay verdiği  hediyelere bir yenisine daha ekleyen Pubg Mobile, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramına özel Türkiye sunucusunda oynayan tüm  Pubg Mobile oyuncularına bibinden güzel  hediyeler kazandırmaya devam ediyor. Pubg Mobile Türkiye  Ekibi tarafından düzenlenen bu etkinlikte Büyük ödül 150.000 TL olarak belirlendi.

PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı Kodu

Bayram ve özel günlere önem veren Pubg Mobil, 29 Ekim cumhuriyet bayramı haftası boyunca kodlarını her geçen gün yeniliyor. Bu özel etkinlikte kullanabileceğiniz kodlar ile bol bol hediye kazanma fırsatı elde edilirken Pubg Mobil içerisindeki yeni gelen  görevleri tamamlayıp 26 Ekim – 3 Kasım tarihlerine kadar geçerli olan bu etkinlikte Pubg Mobile Türkiye Ekibini sosyal medya hesaplarından takip edebilir  süpriz çekilişlere katılabilirsiniz.  

29 Ekim 2021 tarihinde PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı Kodu ile Tüm Pubg Mobile oyuncuları hem birbirinden özel hediyeler kazanma şansı  elde ederken hem de Cumhuriyet Bayramını kutlayabilecekler.  

PUBG Mobile  29 Ekim 2021’de Cumhuriyet Bayramı’nı kutlamayı planlıyorsanız, hediye kazanmak için aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.

PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı Kodu 

  • 29101923
  • 29102020
  • TÜRKİYE
  • Cumhuriyet97
  • 29101923

PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı Kodlarını  aktif duruma getirmek için   ID kısmı doldurulur ve verilen kodlar hediye yazan bölüme girilir. Ayrıca oyun içi çekilişlerde bayram görevlerini tamamla etkinlik alanındaki ki havai fişekleri topla ve çekilişe katıl. Pubg Mobil  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliklerine katılmak için son Gün 3 Kasım !

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.