İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. PUBG Mobile Erangel 2.0 Güncellemesi!
Trendlerdeki Yazı

PUBG Mobile Erangel 2.0 Güncellemesi!

Erangel-2.0

Yaptığı sürekli güncellemeler ile oyuncuların sıkılmasına ve oyundan soğumasına müsamaha göstermeyen PUBG Mobile ekibi bomba bir güncelleme ile yine kapılarımızı çalıyor. Son güncellemede oyuna eklenen yeni silahlar ve arabalar ile bir hayli beğeni toplayan şirket, aynı derecede çığır açan ve yaz ayında boş vakit geçirmeden dolu dolu bir oyun keyfi yaşamamız konusunda bizi tatmin edecek bir güncellemeyi piyasaya sundu.

Erangel 2.0 Güncellemesi!

BETA sürümü ile birlikte sunulan Erangel 2.0 haritası, A’dan Z’ye yapılan güncellemeler ile desteklendi ve göz zevkinizi doyuracak bir grafik kalitesi sunuyor. Her ne kadar BETA sürümünde görüntü kalitesinde bozukluklar olsa da eski halinden on kat daha güzel olan bu harita, herkese açık sürüme eriştiğinde ekran kartlarını ağlatacak bir performans ile karşımıza çıkacak. Öyle ki oyuncular oyun konusunda ön yargılarını defalarca kırmasına rağmen bir kez daha aşık olacak diyebiliriz.

Oyunda ortaya konulan dinamik ve oyun amacı adı verdiğimiz ‘’Story’’ gibi kavramlar bir oyunun oynanabilirliği açısından büyük derecede önem arz eden hususlar. Oyuncular için bir önemli husus da kuşkusuz görüntü ve grafik kalitesinin yüksek olması… Çoğu oyuncu PUBG Mobile oyununu düşük grafik ve sistem gereksinimleri yüzünden tercih etse de aslında oyuncuların büyük çoğunluğu aktif oyuncusunun fazla olması ve daha keyifli ve hızlı bir oyun zevki yaşatmasından dolayı tercih ediyor. Hal böyle olunca görüntü kalitesinin arttırılması konusunda iyileştirmelere gitmek de oyun yapımcıları açısından büyük önem teşkil ediyor.

Daha önce Sanhok ve Miramar gibi haritalarda yapılan 2.0 güncellemesi ile yeni binalar ve bölgeler eklenmişti. Bu kez farklı bir yöntem ile birlikte Erangel haritasının özünü koruyarak var olan bina ve grafikleri daha iyi bir görsele kavuşturmak hedeflendi.

School, Rozhok gibi önemli bölgelerde yapılan görüntü iyileştirmeleri henüz BETA sürümünde olmasına rağmen oyuncular tarafından oldukça sevildi. Açık sürüme kavuşmasının ardından en az iki kat daha canlı bir görüntü kalitesinde oynanacağı söylenen oyun için oyun severler kuyruk oluşturmuş durumda. Bu durumun oyunda çökme ve hata gibi kesintilere ulaşmaması açısından da gerekli önlemler pek tabii alınacaktır diye umut ediyoruz.

Bu ve buna benzer PUBG Mobile güncelleme haberleri için sitemizi takip etmeyi unutmayınız…

Yorum Yap

Yorum Yap