1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Fortnite’deki Cape Cod’da kamp ateşi nerede yakılır

Fortnite’deki Cape Cod’da kamp ateşi nerede yakılır

JmiMvsoJ2VivzhhBTD5F3G-970-80-1

Fortnite 9. hafta mücadeleleri burada ve yine büyük bir XP yardımı kazanmak için başka bir şans. Sezonun sona ermeye başlamasıyla birlikte, bu bunu yapmak için son şansınızdan biri olabilir. Bu hafta, olağan zorluklara ek olarak, Cape Cod konumunda üç kamp ateşini ateşlemekle görevlendirildiniz.

Nereye bakacağınızdan emin değilseniz ve Cape Cod adasını tarayarak zaman kaybetmek istemiyorsanız, tüm kamp ateşi yerlerini bulmanıza yardımcı olacak bir rehber hazırladık.

Öncelikle, burada, ziyaret etmeniz gereken Cape Cod’daki tüm yerlerin yararlı bir genel görünümü. Hatırlamıyorsanız, Cape Cod, Fortnite haritasında G8’de bulunuyor.

İlk kamp ateşinize çarpmadan önce, ateşi söndürmek için 30 oduna ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Adada odun toplanacak tonlarca ağaç olduğu için bu çok kolay olmalı.

Kamp ateşi yeri 1: Adanın merkezinde, sarı bir şemsiyenin ve bir ganimet sandığının yanında yer alır.

Kamp ateşi yeri 2: Su kulesi binasının güney tarafında, çitin çevresinin hemen dışında, kısmen gömülü bir kitaplığın yanında.

Kamp ateşi yeri 3: Aynı binanın kuzeydoğu tarafında, küçük rıhtımda. Kamp ateşi küçük bir beton ateş çukurunda.

Bu budur. Çabalarınız için 35.000 XP almalısınız. Bu hafta, 80.000 DP değerindeki “70 uşağı veya yağmacıyı ortadan kaldır” mücadelesi dışında, diğer tüm zorluklar da 35.000 DP değerinde.

Yorum Yap

Yorum Yap