1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Pubg Mobile Reedem Code 2023

Pubg Mobile Reedem Code 2023

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2023/01/Pubg-Mobile-Reedem-Code-2023.jpg

PUBG Mobile’da iyi bir kozmetik envanteri oluşturmak o kadar da zor değil, ancak en kolay yolu arıyorsanız, zor kazandığınız paranın bir kısmını PUBG Mobile’ın oyun içi para birimi olan Unknown Cash’e yatırın. çıktı

Oyun ücretsiz olduğu için çoğu oyuncu oyunu devam ettirmek isteyecektir. Bilinmeyen nakit satın almak, kozmetiklerin kilidini açmanın tek yolu değildir. Sandıkların ve kozmetiklerin kilidini açmak için kullanılabilecek, Savaş Puanı adı verilen başka bir oyun içi para birimi vardır. PUBG MOBILE’ı ne kadar çok oynarsanız, o kadar çok Savaş Puanı kazanırsınız. Mevsimlik etkinlikler ve diğer durumlar için talep edilebilecek ara sıra ücretsiz hediyeler de vardır. Bunlar, oyun içinde doldurabileceğiniz meydan okuma formlarında veya öğelerin kilidini açmak için gönderebileceğiniz kullanılabilir kodlar olarak görünebilir.

Bu kodlar genellikle PUBG Mobile işbirlikleri veya sınırlı süreli etkinlikler sırasında dağıtılır. Bu kodlar uzun sürmez, bu yüzden onları kaçırmamak için uygun olduklarında kullanın.

Pubg Mobile Kullanım Kodları 2023

PUBG Mobile Redemption Codes Oyuncular para harcamadan günün ödüllerini ve hediyelerini alabilirler. Kodu kullanmak ve ödülleri almak için, kullanım koduyla birlikte bir karakter kimliği gereklidir. PUBG mobil oyunlarının popülaritesinin ana nedeni, gerçek zamanlı oyun deneyimi ve bağımlılık yapan oyun içi aktivitelerdir. Çekici kıyafetler, silah görünümleri, ganimet kartları, ama hepsi para ödüyor, bu yüzden ödemeniz gerekiyor.Tüm bu süslü şeyleri elde etmek için kullanabileceğiniz bazı kodlar oluşturdum. Bugün PUBG Mobil Kodu hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, makalenin tamamını okuyun.

Kullanım Kodları

EBGURMTDOKLAR Yarışçı Seti (Altın)EHFJ4PUWIJHU 1000 Gümüş Parça
HLJC5HVCN8E İlk (5000 Kullanıcı) M416 Silah Kaplamaları için kodu kullanın
FET10FCAJ9 UMP-45 Silah Görünümü
YI24HP5LQLA Yaban Arısı Seti
WU38FC19I Motorlu Taşıt Görünümü
NGXMPPL4SREB Efsanevi Kıyafet
XMEBDXJL1X Rastgele Kıyafet
UF53216HEE AKM Buzul Görünümü
MCTBDB6TX Cilt (KAR98 Keskin Nişancı)
GMLQPJLZLQ Gizli Tugay Seti
TPW0WLBPSS altın tava

Yorum Yap

Yorum Yap