İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. LoL URF Ne Zaman Geliyor? 2021
Trendlerdeki Yazı
aboooo

LoL URF Ne Zaman Geliyor? 2021

league-of-legends

League of Legends oyuncularının eğlence modları içerisinde en çok sevdiği LoL URF modu kısa bir süre içerisinde oyuna yeniden dahil edilecek. Rekabetin ve Eğlencenin hiç duraksamadığı her anın tadının çıkarıldığı LoL URF modu ne zaman gelecek? 2021 yılı için şimdiden merak konusu oldu. Urf modu geldiğinde oyuncular dereceli, normal oyun ve aram modu yokmuşcasına Urf moduna akın edip modun gitmesinin son gününe kadar doyasıya eğlenmeye devam ediyorlar. En çok sevilen Urf modu için 2021’ de ne zaman gelecek? Bu konu hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

Urf Modu Ne zaman Gelecek?

2021 yılı ilk ayının son haftasına girdiğimiz şu günlerde LoL modları içerisinden en çok beğenilen Urf modu ne zaman gelir? Urf modu gelecek mi? sabırsızlıkla bekleniyor. Bazı belirli ve belirsiz bilgiler olsa bile tahmini geliş süresi hemen hemen belli oldu gibi. Henüz net bir tarih verilmedi ve bu belirsizliğini halen korumaktadır.

Geçen yıl 14 Mayıs 2020 Tarihin’ de Urf Modu gelmişti, şu anda tüm sosyal medya paylaşım alanlarında Urf hakkında çeşitli söylemler başladı ve ne zaman geleceği hakkında tartışma konuları başlatıldı. Riot Games yöneticileri henüz LoL Urf Modu hakkında bir açıklama yapmasa bile oyuncular arasında tarih hakkında belirli bir ay üzerinde geleceği yönde hemfikirler. Geçen sene 10. Yıl kutlamaları amacıyla getirilse bile, Salgın sebebi ve yasaklar nedeniyle oyuncuları mutlu etmek amaçlı her an Urf Modunun gelebileceğinin haberini vermek istiyoruz. Oyunla bağlantılı kişilerin tahminlerine göre 2021’ de Urf Modu yine Şubat ya da Mart ayı içerisinde oyuna ekleneceği yönde haberlerin bilgisine ulaştık.

Riot Games Urf Modu Açıklaması

Oyuncuların neredeyse hiç gitmemesini istediği Urf Modunun çok fazla kalmadan geri kaldırılması hakkında Riot Games’ e bildiriler yollanıyor. Bu bildiriler Urf Modu’ nun eğlenceli olduğu ve kalması yönünde. Riot Games ise, Urf Modu normal oyun tarzına göre çok hareketli ve Mana, Yetenek bekleme sürelerinin normalden daha kısa sürdüğü için reflekslerimizin bozulması yönünde olumsuz etkileyebileceğini vurgulayarak Modu kısa tuttuklarını açıkladılar. Bazılarınız bu açıklamaya katılabilir nedeni ise uzun bir süre Urf Modu oynadıktan sonra normal oyun attığınızda, Urf modu çok hızlı ilerlediği için normal oyun sıkıcı gelmeye başlıyor ve oyundan soğutuyor. Bunu engellemek amaçlı çok sık Urf modu gelmiyor ve çok uzun durmadan geri kaldırılıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap