İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Free Fire ücretsiz redeem kodları
Trendlerdeki Yazı

Free Fire ücretsiz redeem kodları

Garena-Free-Fire-1200x675-1

Popüler oyunlardan bir tanesi olan Free Fire‘ da oyunculara birbirinden güzel silah görünümleri, evcil hayvanlar, kostümler, karakterler ve daha fazlasını barındıran geniş bir ürün mağazası sunuyor. Bu ürünlere sahip olmanızın kolay ve ücretsiz bir yolu var Free Fire ücretsiz reedem kodları sayesinde.

Ama bunlara sahip olmanız için oyun içi ücret ödemeniz gereklidir. Bunu da oyun parası olan elmaslarla yapmanız mümkündür. Param yok diye endişelenmenize gerek yok sizlere vereceğimiz Free Fire ücretsiz redeem kodları sayesinde sizde bu ürünlere sahip olabileceksiniz. Ancak bu kodların bir kullanım süresi ve sınırı olduğunu unutmayın.

Free Fire ücretsiz reedem kodları (Ocak ayı)

Ocak ayı içinde kullanabileceğiniz Free Fire ücretsiz reedem kodları aşağıdaki gibidir acele edin çünkü sizden önce hızlı davranan arkadaşlarımız olabilir.

  • SJ3FNMGTD7X1
  • 8U9LJMONLŞ98
  • BHGILŞPŞĞ103T
  • YT98M0LLI345F
  • 167TYSLRGBM5

Kodların kullanım süresi yada sınırı doldu ise endişe etmenize gerek yok, Free Fire ücretsiz reedem kodları belirli aralıklarda güncellenecek ve yeni kodlar geldikçe sizlerle paylaşılacak. Takipte kalarak ve yorum kısmına ücretsiz reedem kodu istiyorum yazarak sıraya girebilirsiniz.

Free Fire reedem kodları nasıl kullanılır?

Free Fire reedem kodları nasıl kullanılacağı hakkında bir fikri olmayan kullanıcılar aşağıdaki adımları izleyerek yapabilirler:

  1. Adım: Oyuncular öncelikle Garena Free Fire’ ın resmi ödül sitesini ziyaret etmesi gerekir. Bunun için verdiğimiz linke tıklayarak gidebilirler. Web sitesine gitmek için buraya tıklayın.

2. Adım: Açılan sayfada Google, VK, Facebook, Huawei Kimliği yada Apple Kimliği kullanarak Free Fire hesaplarında oturum açınız. Eğer konuk hesabınız var ise bu kodları kullanamazsınız. Yukarıdaki hesaplar ile bağlanmanız gereklidir.

3. Adım: Daha sonra oyuncular açılan sayfada almış oldukları Free Fire ücretsiz reedem kodu ile gerekli alanları doldurarak onayla düğmesine tıklamalıdır.

4. Adım: Adımları başarılı bir şekilde uyguladıktan sonra oyuncular ödüllerini oyun içi postasından alabilirler ve kullanmaya başlayabilirler.

Free Fire reedem kodları nasıl kullanılır?

Oyuncular kodları kullanırken bir hata ile karşılaşırsa, büyük olasılıkla kodun kullanım sınırı ve süresi dolmuş olduğu için kullanılamayacağı anlamına gelir. Oyuncuların yapabileceği tek şey yeni kodların gelmesini beklemektir. Sizlerde sayfamızı takip ederek oyunlarda kullanabileceğiniz ücretsiz kodlar sayesinde değerli eşya ve ürünlere sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap