İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. PUBG Mobile: Gizemli Orman Modu
Trendlerdeki Yazı

PUBG Mobile: Gizemli Orman Modu

PUBG Mobile bu ay başlarında oyuna yeni bir mod eklemeye hazırlanıyor. 1 Haziran 2020' de piyasaya sürülecek olan yeni güncellemeye ek olarak, Gizemli Orman Modu ekleyecek.

dsfgsdg

PUBG Mobile bu ay başlarında oyuna yeni bir mod eklemeye hazırlanıyor. 1 Haziran 2020′ de piyasaya sürülecek olan yeni güncellemeye ek olarak, Gizemli Orman Modu ekleyecek. Modu Sanhok Haritasının arka planında yer alacak. Sanhok, Erangel ve Miramar’ın yarısı büyüklüğünde olması planlanıyor, oyuncuların bu mod da gerçekten en iyi performanslarını göstermek zorunda kalacaklar. Sanhok‘un görüntüsü ve manzarası bakımından bakıldığında yeni mod gizemli orman bu haritaya çok iyi yakışacak.

Gizemli orman modu ile birlikte harita içi değişikliklere’de yol açacak, yapılan açıklamaya göre orman temalı yeni kıyafetlerinde olacağı belirtildi. Yapılan sızıntılara göre gizemli orman modun’da oyuncular hava balonlarına sahip olacağı, balonları kullanarak rakipleri üzerinde yükseklik kazanabilecekler.

PUBG Mobile sezon 13, Toy Playground Royale Pass ile kısa süre önce yayınlandı ve görünüşe göre nostaljiyi hatırlatmak için tasarlanmış bir Toy Playground temasıyla Royale Pass Sezon 13′ ü tanıttı. Yeni güncelleme ile İOS ve Android oyuncuları yeni sezon kıyafetler ve daha fazlasını bulunduran ödüller toplamak için yeni bir sezon getiriyor.

Yorum Yap

Yorum Yap