İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. FORTNİTE, Güncel Haberler
Trendlerdeki Yazı

FORTNİTE, Güncel Haberler

13br-bplaunch-egs-s1-2560x1440-2560x1440-234005537

Fortnite oyunu, dünyayı uzun zamandır kasıp kavuran ve pek çok insanı bilgisayarın başına adeta hapseden bir oyundur. Bu oyun her daim kendini geliştiren ve oyunu bağımlı olacak derecede oynayanlara yeni hedefler ve amaçlar sunmaya devam eden bir oyundur.

   Kendini her daima geliştiren ve yenilemeye devam eden oyunda belli  başlı değişimler de meydana gelmektedir. Bu yeni durumlardan biri de hiç şüphesiz Kenshi Yonezu gibi oldukça meşhur bir ismin Çılgın Parti’de boy gösterecek olmasıdır. Çılgın Parti’deki bu konsere gelecek bütün Fortnite oyuncularının hiçbir ücret ödemeden sancak kazanacak olması da işin adeta cabası. 7 ve 8 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek bu organizasyona katılmak pek çok Fortnite oyuncusunun en büyük beklentisi olduğu gözle görülmektedir.

   Fortnite dünyayı kasıp kavurmaya ve ününü arttırmaya devam etse de pek çok kişi de bu oyuna yeni yeni başlıyor. Bu nedenle nasıl oynayacağını, nerede ne yapması gerektiğini ve daha birçok bilinmesi gereken bilgiyi bilememektedir. Fortnite oynamaya yeni başlayacaklar için pek çok tüyo ve önemli bilgi Fortnite resmi sitesi ve çeşitli yerlerde bulunabilir.

   Fortnite hakkında bilinmesi gereken bir diğer haber, önemli bilgi ise hiç şüphesiz oyunu arkadaş çevresi ile nasıl ve hangi şekilde oynanabileceği. Bu soruyla ilgili de beş pratik ve oldukça etkili yöntem ve akılda kalan sorulara cevap vardır. Bu yöntemleri bilirseniz rahatlıkla arkadaşlarınızla bu oyunu oynayabilirsiniz.

   Akıllara gelen ilk sorulardan biri kuşkusuz arkadaşınızın sizden farklı bir platformda bu oyunu oynuyor olmasıdır. Bu sorunla baş başa kaldıysanız, hiç dert etmeyin bunda hiçbir sakınca yoktur ve rahatlıkla karşılıklı şekilde oyunu oynayabilirsiniz.

   Fortnite oyununda daha dört bilinmesi gereken şey daha vardır. Bunlar kolay bir şekilde ekip kurup oyunu oynayabileceğiniz, EPİC adı verilen arkadaşlarınızla aranızın hiçbir zaman açılmadığı, ekibinize yeni üye almak istediğinizde bunu hiç zorlanmadan yapabileceğiniz ve son olarak da arkadaşlarınız ya da oyunu oynayan diğer kişilerle rahatlıkla grup kurup liderlik vasfınız ile isteğinize göre terfi ve benzeri olayları yapabilme gücüne sahip olduğunuzdur.

Yorum Yap

Yorum Yap