1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Free Fire Codashop: Hakkında bilmeniz gerekenler
Trendlerdeki Yazı

Free Fire Codashop: Hakkında bilmeniz gerekenler

a52fc-15877388538753

Codashop, oyun sevenlerin oyun içi paralarını biriktire bilecekleri ünlü bir web sitesidir. Bu yazımızda Free Fire‘da Codashop hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatıyoruz.

Popüler battele royale oyunu Free Fire’ da elmaslar bu oyunun para birimidir. Bu elmaslar çeşitli göz alıcı kostüm paketlerini ve çekici görünümlü kozmetik setlerini, benzersiz karakterleri satın almak için kullanılır. Oyuncu genellikle doğrudan oyun içi mağazası olan Google Play Store’dan satın alır. Bu elmasları farklı bir web sitesi olan Codashop’tan da satın alabilmek mümkündür.

Codashop nedir ve Free Fire’da nasıl kullanabilirsiniz?

Codashop, güvenilir ve büyük bir yükleme web sitesidir. Oyuncu, oyundaki para birimlerini hesaplarını eklemek için bu siteyi kullanabilirler. Oyuncular Codashop’u Free Fire’ da elmas satın almak ve avantajlı ayrıcalıklardan yararlanmak için kullanabilirler.

Codashop elmas fiyatları

Bu listedeki fiyatlar Codasop’taki elmas fiyatlarıdır.

  • INR 40 for 50 Diamonds
  • INR 80 for 100 Diamonds
  • INR 240 for 310 Diamonds
  • INR 400 for 520 Diamonds
  • INR 800 for 1060 Diamonds
  • INR 1600 for 2180 Diamonds
  • INR 4000 for 5600 Diamonds

Elmas fiyatları Google Play Store ‘daki fiyatlarla kıyasla neredeyse aynı olduğundan, Codashop’tan satın almanın avantajlarını merek edebilirler. Codashop kullanıcılarını bazı teklifler sunar. Oyuncular Paytm cüzdanını kullanarak 310 elmas veya daha fazla elmas satın almaları halinde, 3x Carrot-Nator AN94 silah kutusuna ücretsiz sahip olacaklar. Bu kampanya bölgeden bölgeye değişebilir.

Codashop’tan elmas nasıl satın alınır?

Yapmanız gereken oldukça çok basit, kimliğinizi girmek elmas sayısını seçmek ve ödemesini yapmak. Elmaslar kısa bir süre içerisinde Free Fire hesabınıza yüklenecektir.

Yorum Yap

Yorum Yap