İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Call of Duty: Modern Warfare için yeni bir kamuflaj!
Trendlerdeki Yazı

Call of Duty: Modern Warfare için yeni bir kamuflaj!

960

Elmas, altın ve şam çeliği gibi özelliklerden sonra şimdi de başka bir kamuflaj tipi gibi yeni özellikler oyuna geliyor.

Call of Duty: Modern Warfare oyununda, oyuncuların açmaya çalışacağı üç yeni ustalık kamuflajı var. Altın, elmas ve şam çeliği olarak oyuncuların karşısına çıkıyor. Oyunun geliştiricilerinden yapılan yeni açıklamaya göre şimdi bu üç ustalık kamuflajına yeni bir kamuflaj daha ekleniyor. Henüz kamuflajın nasıl bir şekle sahip olduğu belirsiz, oyunun gelişiricileri yeni ustalık özelliğinin oyunun hayranları tarafından merak edilmesini istiyor.

Call of Duty: Modern Warfare

Infinity Ward ekibinde yer alan Joe Cecot tarafından yapılan açıklamada altın, elmas ve şam çeliğinin yanına üçüncü sezonun ortasında yeni bir ustalık kamuflajı daha eklenecek. Bu kamuflajın neye benzediği şimdilik belirsiz, Joe Cecot, oyuncular bunu özelliği aktif etmek için baya uğraşmak zorunda kalacaklarını açıkladı.Yeni kamuflajı açmak bir silahta altın kamuflajı açmış olmanız gerekicek.

Açıklamaların devamında ise yeni ustalık kamuflajı, Gunsmith Customs ile birlikte gelmesi muhtemel görünüyor. Üçüncü sezonun sonlarına doğru ustalık kartlarını da göreceğiz.

Yorum Yap

Yorum Yap