İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji haberleri
  3. Gelmiş Geçmiş En İyi Yarış Oyunları! 2020
Trendlerdeki Yazı

Gelmiş Geçmiş En İyi Yarış Oyunları! 2020

984455

Hemen hemen her oyuncunun bir kez de olsa oynadığı bir yarış arabası oyunu vardır. Bizde sizler için gelmiş geçmiş en iyi ve sevilen oyunların bir listesini yaptık. Gelin en iyi 5 yarış oyununa birlikte göz atalım.

1. Need for Speed: Underground Serisi

Çocukluğumuzun unutulmayan serilerinden biri olan bu oyun efsaneler arasında yerini almış durumda. 2004 yılında EA tarafından PS2, PC, Xbox, GameCube platformlarında piyasaya sunuldu. Oyun herhangi bir bilgisayar özelliği de istemiyordu neredeyse, zamanında tüm aile fertlerinin bilgisayarında hiç kasmadan oynamışlığım vardır. Çocukluğumda internet cafede severek oynadığım oyunların başında geliyordu.

Need for Speed

2. Forza Horizon Serisi

Forza Horizon, 2012 yılında Playground Games tarafından geliştirilen ve Microsoft Studios tarafından yayınlanan bir yarış video oyunudur. Oyun, Forza Horizon serisinin ilk oyunu olup Ekim 2012 tarihinde Xbox 360 için piyasaya sürüldü.

3. Test Drive Unlimited 2

Test Drive Unlimited 2, Eden Games tarafından geliştirilen ve Atari tarafından Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için yayınlanan açık bir dünya yarış video oyunudur. Test Drive Unlimited 2, ilk oyundan dönen Oahu adasında ve yeni ada Ibiza’da çeşitli yollar içeriyor.

4.Gran Turismo Serisi

Gran Turismo veya kısaca GT, Polyphony Digital tarafından yayınlanan bir yarış simülasyonu video oyunu serisidir.

5. DiRT Serisi

Colin McRae Rally ve son zamanlarda Dirt, Codemasters tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir yarış video oyun serisidir. Colin McRae Rally ve Dirt 2, Mac OS X için Feral Interactive tarafından geliştirildi ve yayınlandı.

Yorum Yap

Yorum Yap