İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Pubg Mobile Bedava M416 Kaplaması 2020
Trendlerdeki Yazı
aboooo

Pubg Mobile Bedava M416 Kaplaması 2020

39c0a-15777125860600-800

Pubg Mobile’de birbirinden farklı silahlar ve bu silahlara has kaplamalar bulunmakta. Henüz bedava turuncu M416 kaplaması alamadıysanız sizler için Pubg Mobile bedava Turuncu M416 kaplaması hediye ediyoruz. Çoğu oyuncu oyuna para yatıramadığı için tek çare olarak oyunda verilen bedava sandıklar ve görevler sayesinde silah kaplaması, kostüm vs. kozmetik ürünler kazanmaya çalışıyorlar. Çoğu zaman görevlerden gelen sandıklardan ise değersiz şeyler verilmekte. Bu görevler ile uğraşmadan Pubg Mobile ücretsiz silah kaplamasını para ödemeden alabileceğiniz kod vereceğiz. Bu kodu girerek anında bedava Turuncu M416 kaplaması sahibi olabileceksiniz. Hiç vakit kaybetmeden devam edelim.

Pubg Mobile oyununda bazı kişiler VPN veya üçüncü parti yazılımlar kullanarak bedava silah kaplaması veya kostümler elde etmeye çalışıyorlar. Dikkat etmedikleri bir şey var ki oda sisteme aykırı olması. Yani bu yöntem kontrol edilip anlaşıldığında hesabınızın kapatılmasına yol açabilir ve tüm emekleriniz boşa gidebilir.

Sizlere vereceğimiz M416 kaplaması kodu’nun belirli bir süresi bulunmakta süre dolduğu zaman bizlere geri dönüş sağladığınız zaman yeni kodları sizlerle paylaşabiliriz.

Pubg Mobile Bedava Turuncu M416 Kaplaması Kodu

Aşağıdaki adımları takip edip vereceğimiz kodu yazdığınızda hesabınıza otomatikman ücretsiz m416 kaplaması gönderilecektir. Giriş yapacağınız site tamamen Pubg Mobile resmi sitesidir.

1. Pubg Mobile Kod yazacağımız Resmi Siteye Giriş için TIKLAYINIZ.

2. Karşımıza çıkan sayfa’ da bulunan ‘’Karakter Kimliği’’ alanına, Pubg Mobile oyununa giriş yaparak profilinizde bulunan kimlik numaranızı yazınız.

3. Aşağıda bulunan ‘’Kodu Kullan’’ alanına ise şu kodu giriniz (RAAZBZJGS)

4. Yukarıda bulunan işlemleri yaptıysanız artık sayfayı kapatabilirsiniz.

5. Pubg Mobile oyununa giriş yapın.

6. Mesaj kısmını açın.

7. Karşınıza Bedava M416 Kaplaması ile ilgili mektup gelecek açın.

8. Artık bedava turuncu M416 kaplaması sahibisiniz.

Kodu yazdığınızda süresi dolmuştur uyarısı alırsanız. Bu konu altına yorumlar kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere yeniden Bedava turuncu m416 kodu elimize ulaştığı an yeniden dağıtabiliriz. Son olarak Pubg Mobile Bedava UC konumuza göz atmanızda yarar var kodların geçerlilik süresi dolmadan kullanıp bedava uc kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. Kodun süresi dolmuş yenisini alabilirmiyim

  2. Kodun suresi dolmus yenisini ala bilirmiyim

  3. Kodun süresi dolmuş tekrar alabilirmiyim

  4. Kodun süresi dolmuş yenisini alabilirmiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.